“Najlepszy Hummus”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 176 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Być na Kazimierzu i nie zawitać do Hamsy to grzech ;) świetne i bardzo różnorodne śniadania w formie bufetu dają możliwość dowolnego komponowania najlepszych smaków w wystarczającej ilości. Wieczorny relaks przy hummusie, zimnym, warzonym dla Hamsy piwie i do tego świetny falafel... czego chcieć więcej? Obsługi bardzo sympatycznej, której z pewnością nie zabraknie.

Dziękujemy, patrykuwem

Zrecenzowano 1 września 2019

Hamsa to urokliwe miejsce zarówno na luźne spotkanie z przyjaciółmi, romantyczną kolację jak i wyjście z rodziną. Miejsce jest przestronne i przyjemnie urządzone, dzięki czemu można zarówno prowadzić swobodną rozmowę jak i cieszyć się walorami lokalu. Obsługa znakomita: profesjonalna, zainteresowana gościem i jego wrażeniami. Jedzenie przepięknie podane, smaczne i przygotowane ze świeżych składników. Szczególnie polecam zestawy mezze, głównie muhammara oraz hummus z Akko. Danie główne, szakszuka, również przepyszne i sycące. Porcje duże. Gorąco polecam lokal i sama z przyjemnością tam powrócę.

Dziękujemy, iwona0603
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję śniadania w formie bufetu. Talerz napełniliśmy pysznościami ❤ wybór różnych smarowideł, pieczywa, kiełbaski na ciepło i genialne desery Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, tinkiee20
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło pysznie sympatycznie polecam trohe zaluźna atmosfera, w sesnie male skupienie na gosciach , trochę cicho muzyka

Dziękujemy, Iza_Biel_
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

W sobotnie popołudnie wybrałam sie z przyjaciółką zachęcona recenzjami na obiad. Pierwsze wrażenie piękny wystrój i dużo przestrzeni. Zapytalysmy kelnera o wolne miejsca .Usiadlysmy przy samym stanowisku kelnerskim. Po 15 min oczekiwania same zabraliśmy menu (ok sobota, spora liczba gości nie ma problemu) jednak po ponad 20 min oczekiwania same poprosiliśmy przechodzącego kelnera "czy możemy złożyć zamówienie" po tym dostałyśmy upragnione pyszne jedzenie. Nadmiernie że w czasie kiedy oczekiwaliśmy na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony obsługi przychodziło koło nas około 4 kelnerów. Jedn nawet siedzial na telefonie w tym czasie (może miał przerwę nie kwestionuje) Nie wystawiała bym nawet tej recenzji bo może się zdarzyć duży ruch nikt nie chce się podjąć obslugi kolejnego stolika itd ale na naszych oczach nowo przybyli goście dostawali karty zanim jeszcze zdążyli zająć miejsca. Nie wiem czym zawiniliśmy czy wygladalysmy nieodpowiednio ale pierwszy raz czułam się w jakiejkolwiek knajpie niewidzialna. Mimo wszytstko jedzenie było smaczne i najwyrazniej my miałyśmy jedynie pecha do obsługi.

1  Dziękujemy, tosajakieszarty

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!