“Śniadanie na Kazimierzu”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 177 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję śniadania w formie bufetu. Talerz napełniliśmy pysznościami ❤ wybór różnych smarowideł, pieczywa, kiełbaski na ciepło i genialne desery Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, tinkiee20

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło pysznie sympatycznie polecam trohe zaluźna atmosfera, w sesnie male skupienie na gosciach , trochę cicho muzyka

Dziękujemy, Iza_Biel_
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

W sobotnie popołudnie wybrałam sie z przyjaciółką zachęcona recenzjami na obiad. Pierwsze wrażenie piękny wystrój i dużo przestrzeni. Zapytalysmy kelnera o wolne miejsca .Usiadlysmy przy samym stanowisku kelnerskim. Po 15 min oczekiwania same zabraliśmy menu (ok sobota, spora liczba gości nie ma problemu) jednak po ponad 20 min oczekiwania same poprosiliśmy przechodzącego kelnera "czy możemy złożyć zamówienie" po tym dostałyśmy upragnione pyszne jedzenie. Nadmiernie że w czasie kiedy oczekiwaliśmy na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony obsługi przychodziło koło nas około 4 kelnerów. Jedn nawet siedzial na telefonie w tym czasie (może miał przerwę nie kwestionuje) Nie wystawiała bym nawet tej recenzji bo może się zdarzyć duży ruch nikt nie chce się podjąć obslugi kolejnego stolika itd ale na naszych oczach nowo przybyli goście dostawali karty zanim jeszcze zdążyli zająć miejsca. Nie wiem czym zawiniliśmy czy wygladalysmy nieodpowiednio ale pierwszy raz czułam się w jakiejkolwiek knajpie niewidzialna. Mimo wszytstko jedzenie było smaczne i najwyrazniej my miałyśmy jedynie pecha do obsługi.

1  Dziękujemy, tosajakieszarty
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Mezze bardzo smaczne i obfite, natomiast dania główne mocno średnie. O ile samo mięso się broni, to dodatki bardzo słabo. Ogródek przyjemny.

Dziękujemy, Roble_Platino
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie (byliśmy tu trzy razy i za każdym razem było wspaniale). Fenomenalne hummusy, śniadania, mezze i obłędna jagnięcina. Wszystko pachnące przyprawami. Plusem jest przemiła obsługa.

Dziękujemy, Michał W

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!