“Izraelskie smaki ”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 202 wśród 1 900 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Recenzje zacznę od tego, że prawdziwe izraelskie jedzenie jest znakomite i próba odtworzenia go na polskim gruncie jest po prostu trudna. W hamsa znajdziemy smaki Izraela- może nie są idealne, jednak bardzo smacznie można tam zjeść. Flagową przystawką są łapy czyli zestaw 5 lub 8 małych przystawek. Króluje oczywiście humus z różnymi dodatkami. Humus jest bardzo smaczny. Z dań głównych bardzo dobry jest szaszłyk z dodatkami. Ogólnie restauracja oddaje klimat Izraela i warto ją odwiedzić.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Alexlang44

Zrecenzowano 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, ciekawy wystrój i niezobowiązująca atmosfera, a do tego pyszne jedzenie! W karcie zarówno opcje mięsne jak i vege (odpowiednio oznaczone). Jadłam tu najlepsze falafele - idealnie przyprawione i delikatne. Miejsce dobre zarówno na sniadanie, szybki lunch jak i dłuższy wieczór wśród znajomych przy winie. W tle pogrywa fajna izraelska muzyka.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 131paulinaf
Zrecenzowano 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny w Hamsie. Tym razem rodzinne spotkanie z okazji okrągłych urodzin. Rozpiętość wieku od trzech miesięcy do sześćdziesięciu paru lat. Przednia impreza, znakomita obsługa, jak zwykle pyszne jedzenie. Z całego serca polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, jadwigaz2018
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Krótko mówiąc miejsce jest warte polecenia. Prosty i fajny wystrój. Prosta karta. Ciekawe smaki. Miła obsługa. Ceny trochę wysokie, jednak dania są jej warte. Przystawki byly naprawdę świetne. Jedyne co przeszkadza to cena piwa. Za dużo

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Xxx Z
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam z mężem grzane wino i było dobre. Miałam ochotę na przekąskę, poprosiłam o falafel. Wyglądał z daleka bardzo ładnie,ale kiedy chciałam zacząć jeść na środku jednego z falafelków zobaczyłam wijącego się robaka... Okropieństwo!!! Zakładam, że wypadł z nieumytych warzyw podanych do dekoracji. Jeśli ktoś ma ochotę na nie dokońca vegańskie falafele,to można się przejść....

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aga_Skot

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!