“Urodziny !!!”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 202 wśród 1 879 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Po raz kolejny w Hamsie. Tym razem rodzinne spotkanie z okazji okrągłych urodzin. Rozpiętość wieku od trzech miesięcy do sześćdziesięciu paru lat. Przednia impreza, znakomita obsługa, jak zwykle pyszne jedzenie. Z całego serca polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jadwiga Z

Krótko mówiąc miejsce jest warte polecenia. Prosty i fajny wystrój. Prosta karta. Ciekawe smaki. Miła obsługa. Ceny trochę wysokie, jednak dania są jej warte. Przystawki byly naprawdę świetne. Jedyne co przeszkadza to cena piwa. Za dużo

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Xxx Z
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam z mężem grzane wino i było dobre. Miałam ochotę na przekąskę, poprosiłam o falafel. Wyglądał z daleka bardzo ładnie,ale kiedy chciałam zacząć jeść na środku jednego z falafelków zobaczyłam wijącego się robaka... Okropieństwo!!! Zakładam, że wypadł z nieumytych warzyw podanych do dekoracji. Jeśli ktoś ma ochotę na nie dokońca vegańskie falafele,to można się przejść....

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aga_Skot
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedziłem z grupą przyjaciół. Lokal położony w bardzo klimatycznym miejscu Krakowa, wystrój również jest dużym plusem. Zamówiliśmy różne rodzaje hummusu oraz dania z jagnięciny. Sam sposób podani hummusu i jego sam był bardzo ciekawy i nieoczywisty. Jednak stosunek ceny do wielkości produktu wypada bardzo ale to bardzo blado.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, dobrepolecam
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, Duzy wybor dan zarowno miesnych jak I verge. Znakomity hummus. polecam obsluga Mika wnetrze przyjemne

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ania K

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!