“Bardzo ciekawie i smacznie”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 191 wśród 1 944 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Krótko mówiąc miejsce jest warte polecenia. Prosty i fajny wystrój. Prosta karta. Ciekawe smaki. Miła obsługa. Ceny trochę wysokie, jednak dania są jej warte. Przystawki byly naprawdę świetne. Jedyne co przeszkadza to cena piwa. Za dużo

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Xxx Z

Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam z mężem grzane wino i było dobre. Miałam ochotę na przekąskę, poprosiłam o falafel. Wyglądał z daleka bardzo ładnie,ale kiedy chciałam zacząć jeść na środku jednego z falafelków zobaczyłam wijącego się robaka... Okropieństwo!!! Zakładam, że wypadł z nieumytych warzyw podanych do dekoracji. Jeśli ktoś ma ochotę na nie dokońca vegańskie falafele,to można się przejść....

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aga_Skot
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedziłem z grupą przyjaciół. Lokal położony w bardzo klimatycznym miejscu Krakowa, wystrój również jest dużym plusem. Zamówiliśmy różne rodzaje hummusu oraz dania z jagnięciny. Sam sposób podani hummusu i jego sam był bardzo ciekawy i nieoczywisty. Jednak stosunek ceny do wielkości produktu wypada bardzo ale to bardzo blado.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, dobrepolecam
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, Duzy wybor dan zarowno miesnych jak I verge. Znakomity hummus. polecam obsluga Mika wnetrze przyjemne

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AnnaSwiat
Zrecenzowano 12 września 2018

Promocyjne śniadanie za 20 zł, płacisz raz i jesz ile chcesz. Ilość i jakość dań trochę powyżej średniej, ale nie aż na tyle, żeby dać ocenę 4/5. Brakowało mi przede wszystkim świeżych falafeli, które zawsze jadam będąc w Izraelu. Polecam za to kawę po beduińsku, z cukrem i kardamonem. Żonie też bardzo podobała się kawa latte. Lokal mały, dość klaustrofobiczny, zwłaszcza gdy w środku jest komplet ludzi - ciężko kogoś nie zahaczyć łokciem. Śniadanie oceniam pozytywnie, ale raczej będę w przyszłości szukać czegoś innego, fajniejszego, niż wrócę w to samo miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marcin B

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!