“śniadanie za 20 zł”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 207 wśród 1 871 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2018

Promocyjne śniadanie za 20 zł, płacisz raz i jesz ile chcesz. Ilość i jakość dań trochę powyżej średniej, ale nie aż na tyle, żeby dać ocenę 4/5. Brakowało mi przede wszystkim świeżych falafeli, które zawsze jadam będąc w Izraelu. Polecam za to kawę po beduińsku, z cukrem i kardamonem. Żonie też bardzo podobała się kawa latte. Lokal mały, dość klaustrofobiczny, zwłaszcza gdy w środku jest komplet ludzi - ciężko kogoś nie zahaczyć łokciem. Śniadanie oceniam pozytywnie, ale raczej będę w przyszłości szukać czegoś innego, fajniejszego, niż wrócę w to samo miejsce.

Dziękujemy, Marcin B

Zrecenzowano 9 września 2018

Jestem fanką hummusu i chciałam porównać ten z Hamsy z hummusem z Amamamusi, który jest bardzo smaczny, ale porcje są mikroskopijne, a ceny wysokie. Było okropnie, zaczynając od wejścia, kiedy nikt się nami nie zainteresował i musieliśmy zgadywać, czy dostaniemy stolik, czy mamy sobie sami znaleźć (kelnerki ograniczały komunikację do "przepraszam", bo chciały przejść), przez 15 min oczekiwania na menu, które w końcu wzięliśmy sobie sami, następnie wulgarną i głośną kelnerkę zbierającą zamówienie, aż po samo ukoronowanie kolacji, czyli sfermentowany hummus z przypaloną jagnięciną. Mój partner przekonywał mnie, że po prostu dali za dużo cytryny, ale ja znam ten kwaśno-musujący smak, kiedy hummus, który sama robię, poleży za długo. Efekt był taki, że po zjedzeniu szczypał mnie język, a potem bolał brzuch, więc chyba to jednak nie była tylko kwestia złego przyprawienia. Tak czy siak, czy hummus był rzeczywiście sfermentowany, czy o smaku fermentu, całe danie było słabe, tylko pieczywo OK. Zdecydowanie nie polecam jedzenia tutaj i sama też już się nigdy więcej nie wybiorę. Znaczące jest również, że w lokalu byli sami cudzoziemcy, co mnie na wejściu zaniepokoiło. Pewnie najwięcej jest takich właśnie jednorazowych wizyt.

Dziękujemy, Malwina D
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu opini liczylismy na dobre jedzenie, ale niestety jestesmy rozczarowani. Kebab byl bez smaku, szaszłyk byl zimny i suchy, kasza rowniez zimna i bez smaku. A o napojach zapomnieli wogole.

Dziękujemy, Justyna T
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy z polecenia znajomej. Zgodnie z jej rekomendacja zaczęliśmy od łapy na przystawkę (zestaw humusów), które pomogła nam wybrać bardzo sympatyczna Pani z obsługi. Potem po kolejnej sugestii zjedliśmy szaszłyk, kebab i zupę - równie pyszną. Pewnie przy kolejnej wizycie w Krakowie, znów się tam pojawimy.

Dziękujemy, Przemysław C
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, duże porcje, przyjemny klimat, przemiła i profesjonalna obsługa, dla mnie bomba, polecam

Dziękujemy, Paulina C

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!