“Okropnie!”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 207 wśród 1 871 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2018

Jestem fanką hummusu i chciałam porównać ten z Hamsy z hummusem z Amamamusi, który jest bardzo smaczny, ale porcje są mikroskopijne, a ceny wysokie. Było okropnie, zaczynając od wejścia, kiedy nikt się nami nie zainteresował i musieliśmy zgadywać, czy dostaniemy stolik, czy mamy sobie sami znaleźć (kelnerki ograniczały komunikację do "przepraszam", bo chciały przejść), przez 15 min oczekiwania na menu, które w końcu wzięliśmy sobie sami, następnie wulgarną i głośną kelnerkę zbierającą zamówienie, aż po samo ukoronowanie kolacji, czyli sfermentowany hummus z przypaloną jagnięciną. Mój partner przekonywał mnie, że po prostu dali za dużo cytryny, ale ja znam ten kwaśno-musujący smak, kiedy hummus, który sama robię, poleży za długo. Efekt był taki, że po zjedzeniu szczypał mnie język, a potem bolał brzuch, więc chyba to jednak nie była tylko kwestia złego przyprawienia. Tak czy siak, czy hummus był rzeczywiście sfermentowany, czy o smaku fermentu, całe danie było słabe, tylko pieczywo OK. Zdecydowanie nie polecam jedzenia tutaj i sama też już się nigdy więcej nie wybiorę. Znaczące jest również, że w lokalu byli sami cudzoziemcy, co mnie na wejściu zaniepokoiło. Pewnie najwięcej jest takich właśnie jednorazowych wizyt.

Dziękujemy, Malwina D

Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu opini liczylismy na dobre jedzenie, ale niestety jestesmy rozczarowani. Kebab byl bez smaku, szaszłyk byl zimny i suchy, kasza rowniez zimna i bez smaku. A o napojach zapomnieli wogole.

Dziękujemy, Justyna T
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy z polecenia znajomej. Zgodnie z jej rekomendacja zaczęliśmy od łapy na przystawkę (zestaw humusów), które pomogła nam wybrać bardzo sympatyczna Pani z obsługi. Potem po kolejnej sugestii zjedliśmy szaszłyk, kebab i zupę - równie pyszną. Pewnie przy kolejnej wizycie w Krakowie, znów się tam pojawimy.

Dziękujemy, Przemysław C
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, duże porcje, przyjemny klimat, przemiła i profesjonalna obsługa, dla mnie bomba, polecam

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Udałem się tam nie typowo jak na siebie, bo ok.11 rano w poniedziałek, będąc świeżo po badaniach krwi. Stąd mój wilczy apetyt i głód , który wpłynął na proces decyzyjny. Albowiem zamówienie poszło dość szybko. Szakszukę polecił mi tam spożyć znajomy, więc studiowanie menu sobie darowałem. Do tego czarna kawa. Kawę dostałem dużo wcześniej niż danie główne, będące dla mnie śniadaniem.
Trochę głupio, bo jak jesz śniadanie to nie pijesz najpierw kawy na pusty żołądek. No ale może niektórzy tak robią.
Potem wjechała zaserwowana na patelni, przystrojona liśćmi szpinaku i serem feta szakszuka. Do tego chlebek laffa, sos tahini i masło.
Jedzenie bardzo dobre. Od tej strony nie mam się czego doczepić. Ale na koniec poczułem się nieco jak na Bliskim Wschodzie. Rachunek wyniósł ok. 30 zlotych. Zapytałem jak to możliwe? Okazalo się, że obsługa zrobiła sobie sama „upgrade”. Czyli powiedziałem czarna kawa to dali mi duży kubek tejże. Powiedziałem szakszuka, to dali dodatkowo płatne szpinak i sery. Uczciwie byłoby zapytać czy to chcę, ale jak widać nasi krajanie szybko przejęli zwyczaje bliskowschodnie. Ile razy tam pojadę to zachowuję czujność, bo tam takie rzeczy na porządku dziennym, ale lokalizacja w Krakowie uśpiła moją czujność.
Reasumując. Za jedzenie 6/6, za obsługę 2/6. Napiwku nie dałem, bo uważam , że za takie akcje się nie należy.

Dziękujemy, Juziu4579

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!