“Pyszne jedzonko ”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 207 wśród 1 871 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, duże porcje, przyjemny klimat, przemiła i profesjonalna obsługa, dla mnie bomba, polecam

Dziękujemy, Paulina C

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Udałem się tam nie typowo jak na siebie, bo ok.11 rano w poniedziałek, będąc świeżo po badaniach krwi. Stąd mój wilczy apetyt i głód , który wpłynął na proces decyzyjny. Albowiem zamówienie poszło dość szybko. Szakszukę polecił mi tam spożyć znajomy, więc studiowanie menu sobie darowałem. Do tego czarna kawa. Kawę dostałem dużo wcześniej niż danie główne, będące dla mnie śniadaniem.
Trochę głupio, bo jak jesz śniadanie to nie pijesz najpierw kawy na pusty żołądek. No ale może niektórzy tak robią.
Potem wjechała zaserwowana na patelni, przystrojona liśćmi szpinaku i serem feta szakszuka. Do tego chlebek laffa, sos tahini i masło.
Jedzenie bardzo dobre. Od tej strony nie mam się czego doczepić. Ale na koniec poczułem się nieco jak na Bliskim Wschodzie. Rachunek wyniósł ok. 30 zlotych. Zapytałem jak to możliwe? Okazalo się, że obsługa zrobiła sobie sama „upgrade”. Czyli powiedziałem czarna kawa to dali mi duży kubek tejże. Powiedziałem szakszuka, to dali dodatkowo płatne szpinak i sery. Uczciwie byłoby zapytać czy to chcę, ale jak widać nasi krajanie szybko przejęli zwyczaje bliskowschodnie. Ile razy tam pojadę to zachowuję czujność, bo tam takie rzeczy na porządku dziennym, ale lokalizacja w Krakowie uśpiła moją czujność.
Reasumując. Za jedzenie 6/6, za obsługę 2/6. Napiwku nie dałem, bo uważam , że za takie akcje się nie należy.

Dziękujemy, Juziu4579
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Początkowo podchodziłem do tej restauracji z dużym dystansem... Jednak żona bardzo chciała pójść i teraz nie żałuję.
Jedzenie pyszne i świeże.
Miałem też zrezygnować z deseru ale znowu za namową żony zaryzykowałem i było warto.

Dziękujemy, Paradise539405
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo ładne i na tym koniec. Jedzenie zwyczajnie niedobre, obsługa powolna, wszędzie dodana mięta, czuć tylko przyprawy, bardzo słabe miejsce...

Dziękujemy, Filip M
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Chyba największy plus za klimat podwórka,fajnie zaaranżowana przestrzeń,chce się tam posiedzieć. Jedzenie ok,bez efektu wow,ale warto spróbować. Najbardziej smakowała mi kawa z kardamonem. Polecam

Dziękujemy, Kamila2014

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!