“Świetne burgery”

Moo Moo Steak & Burger Club
Nr 139 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

W sobotni wieczór odwiedziliśmy lokal ( polecam zrobić rezerwacje) Zamówiliśmy tatara wołowego, burgera oraz frytki oraz ciasto bananowe na deser. Wszystko wyśmienite. Mięso najwyższej jakości.
Gorąco polecam. Jedyny minus to lokal pełny był Brytyjczyków, gwarno jak w ulu

Dziękujemy, angel p
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JanuszB368, Kierownik, Moo Moo Steak & Burger ClubOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaprosiłem do restauracji najbliższą rodzinę aby miło spędzić czas (dla pewności wcześniej dokonałem rezerwacji). Zamówione dania były poprawne lecz samo zachowanie i cwaniactwo właścicieli lokalu sprawiło, że była to nasza i pierwsza i ostatnia wizyta. Po konsumpcji postanowiliśmy zamówić desery, kawę i kolejną butelkę wina Pani Kelnerka oczywiście chciała przyjąć nasze zamówienie lecz zaznaczyła, że mamy 20 minut (lokal rezerwuje stoliki tylko na 2 h). Takie perfidne i aroganckie zachownie spotkało nas pierwszy raz - NIE POLECAMY!!!!

1  Dziękujemy, TomaszMega
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JanuszB368, Kierownik, Moo Moo Steak & Burger ClubOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dzień dobry.

Bardzo się cieszę, że zaznaczył Pan fakt wcześniejszego dokonania rezerwacji, podczas którego... zostaliście Państwo bardzo wyraźnie poinformowani o dwóch bardzo istotnych kwestiach - pierwszy to ten że stolik będzie dostępny przez 2 godziny oraz drugi informujący, że każdą rezerwacje „trzymamy” przez 15 minut. Obydwa punkty zostały przez Państwa ŚWIADOMIE zaakceptowane.

Idąc dalej... spóźniliście się Państwo prawie 20 minut. Stolik mimo wszystko czekał. Zawsze robimy w tej kwestii co możemy, staramy się zrozumieć każde spóźnienie, nawet mimo braku informacji z Państwa strony. Jednak niestety nie zmieniło to nic w kwestii jego 2 godzinnej dostępności, choćby z powodu późniejszej rezerwacji tego konkretnego stolika jak i również zarezerwowanych wszystkich innych stolików w lokalu.

Nawiazując do tego ograniczenia 2 godzin - pozwoli Pan, że skorzystam z przykładu:
Gdyby wykupił Pan załóżmy 24 godzinny bilet PKP. I odchodząc od kasy miał PEŁNĄ świadomość, że jest ważny tylko i wyłącznie 24 godziny. I chciał np. pozwiedzać Polskę. I po upływie jakiś 22,5 godzinny będąc w Gdańsku stwierdził, że odwiedzi jeszcze Zakopane - na pytanie czy jest miejsce w pociągu - usłyszał, że i owszem ale niestety na tym bilecie dojedzie Pan maks do Iławy bo czas się kończy to padła by z Pana strony odpowiedź, że to arogancja, a ewentualny mandat za brak ważnego biletu i konieczność opuszczenia pociągu w okolicach Warszawy gdyby jakimś cudem udało się tam dotrzeć to perfidne zachowanie? Skoro świadomie i z pełna odpowiedzialnością się Pan na coś decyduje, to dlaczego później oskarża nas Pan o arogancję? Czy arogancja nie jest właśnie tym co Pan robi wystawiając nam taką nieuczciwą opinię?

Cóż, przykro mi, że będąc rzetelnymi, informując naszych Gości o wszystkich szczegółach rezerwacji, niczego nie ukrywając, a wręcz przeciwnie - spotykamy się z takimi opiniami.

Niemniej życzę wszystkiego dobrego i mniej „aroganckich” restauracji na swojej drodze.

I pozdrawiam.

Manager
Mateusz Gąsior

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Smaczne steki, dobre wino.
Dobra lokalizacja z łatwym dojazdem, ideina jako początek pieszej wycieczki po rynku.
NIe jest to najtańsze miejsce, jednak lokalizacja i jedzenie wynagradza cenę.
Polecam

Dziękujemy, Marcin B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JanuszB368, Kierownik, Moo Moo Steak & Burger ClubOdpowiedź udzielona 21 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję! Cieszy nas to bardzo, że sprostaliśmy oczekiwaniom! Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do MooMoo po przeglądnięciu spisu restauracji, które zdobyły nagrody. Stel z krewetką bardzo smakował mojemu narzeczonemu, warzywa grillowane - petarda! Frytki też dobre ... nie jestem przekonana czy mój „burger” był zniewalający - - napewno poprawny. Ale może nie o burgery tu chodzi. Nie mnie obsługa bardzo miła i blisko rynku co działa również na plus.

Dziękujemy, Gieabei
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JanuszB368, Kierownik, Moo Moo Steak & Burger ClubOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i miłe słowa! Zapraszamy serdecznie ponownie, mamy nadzieję, że następnym razem już wszystko będzie perfekcyjne! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne miałem okazję zjeść łosoś z grilla, stek medium rer dobrze zrobiony, chambur.
Mila obsługa ładny lokal.

Dziękujemy, 47Kame

Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na napisanie recenzji oraz za miłe słowa. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy

Moo Moo Steak & Burger Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Moo Moo Steak & Burger Club? Podziel się wrażeniami!