“„Obsługa na najwyższym poziomie „”
Dominium Pizza — recenzja

Dominium Pizza
Zamów online
Nr 1 623 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pizza

Dzisiaj wybrałam się z przyjaciółkami tam na pizze . Zamówienie zostało złożone 13;30 .Po 14;15 nasze zamówienie dalej do nas nie dotarło . Kelnerzy wraz z kelnerkami udawali ze nas nie widza . Po kolejnych 10minutach oczekiwania podeszłyśmy do kelnera i zwrócilysmy mu uwagę .. on na to UWGA „nie wiem gdzie jest kucharz” Jeżeli chodzi o pizze to bardzo dobra . Dużym plusem było to ze pizza została podana na pełnoziarnistym spodzie . Emocje opadło . Ale znowu zaczęło się kiedy poprosilysmy o rachunek . Kolejne 20minut czekania . Tak żartem powiedziałyśmy ze pewnie im się papier skończył . Niestety to nie był zart .... Dania oraz ceny zostały wypisane na paraogenie długopisem ;) ogolnie to nie polecam

Dziękujemy, Kasia N

Zostaliśmy "ściągnięci z ulicy" przez kelnera. Weszliśmy, szybki rzut oka na recenzje i trochę się przestraszylem. Ale. Obsługa miła, jedzenie podane szybko, makarony dobre, odrobinę za mało doprawione jak na mój gust.
Generalnie - polecam

Dziękujemy, Artur F
Zrecenzowano 8 września 2019

Jeszcze kilka miesięcy temu zamówienie że zniżką studencką (tak jak w innych restauracjach Dominium) było najzupełniej w porządku, dziś nam powiedziano że jest niemożliwe. Po ponad półgodzinnym czekaniu pizza przyszła, ale jej spód był w dużej części spalony. Nie przypieczony, ale zwęglony, twardy i czarny. Jak na załączonym obrazku. Szkoda pieniędzy, czasu i smaków. Zdecydowanie odradzam i sama już wrócę.

Dziękujemy, Julia A
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie bardzo dobre można się najeść. Za jajecznice i omlet po włosku plus dwie herbaty w zestawie śniadaniowym wyniosło 48zl.

Dziękujemy, Monn96
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim chamstwem że strony obsługi. Czekając z 5 osobowa rodzina 30 minut na stolik usiedlismy w ogródku na zewnątrz gdzie po 5 minutach zostaliśmy przez innego kelnera poinformowani że nie zostaniemy obsluzeni przy stoliku z dostawionym krzeslem. Problem ze strony obsługi nie był w żaden sposób rozstrzygnięty i zasadzie było to równoważne z informacją że mamy się wynosić.
Żenująca obsługa to nie pierwszyzna w tym miejscu!!

Dziękujemy, przemo2019

Dominium Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dominium Pizza? Podziel się wrażeniami!