“Najlepsze!”
Zapiekanki u Endziora — recenzja

Zapiekanki u Endziora
Nr 31 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Kazimierz

Zapiekanki u Endziora to ewidentnie najlepszy lokal gastronomiczny w całym okrąglaku. Próbowałam zapiekanek w okienkach obok ale żadne nie są tak smaczne. Świeże produkty, super wypieczona bułka i idealnie dobrane dodatki to jest właśnie to dla czego zawsze tu wracam ;)

Dziękujemy, r0s492

Zrecenzowano 5 września 2019

Według mnie są to najlepsze zapiekanki, jakie można zjeść przy okrąglaku. Zawsze biorę zapiekankę szefa (szpinak, kurczak, kukurydza, pieczarki). Jeszcze ani razu się nie zawiodłam.

Dziękujemy, agnessfood
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne zapiekanki!
Odwiedzić Kraków i nie być u Endziora? Niemożliwe.
Klimat Kazimierza dodaje uroku

Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 6 lipca 2019

tragiczne zapiekanki - niedopieczone- zapiekanka z wieloma serami - w tym pleśniowy - żadnego pleśniowego sera nie było, a obok dużo lepsze zapiekanki. całkowita porażka, a ludzie stoją w kolejce..... nie warto. Obsługa fatalna, przyjecie zamówienia trwało 15 minut- 4 osoby w kolejce....

Dziękujemy, iwkajest_iwka
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Byłem ok miesiąca temu i było ok- Pani z Ukrainy obsługiwała za kasą. Natomiast 2 tyg obsługiwał jakiś podrostek nieuprzejmy i zapiekanka byłą okropna z zimnym serem.

Dziękujemy, Goran_KR

Zapiekanki u Endziora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zapiekanki u Endziora? Podziel się wrażeniami!