“Najlepsze zapiekanki”
Zapiekanki u Endziora — recenzja

Zapiekanki u Endziora
Nr 31 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 5 września 2019

Według mnie są to najlepsze zapiekanki, jakie można zjeść przy okrąglaku. Zawsze biorę zapiekankę szefa (szpinak, kurczak, kukurydza, pieczarki). Jeszcze ani razu się nie zawiodłam.

Dziękujemy, agnessfood

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne zapiekanki!
Odwiedzić Kraków i nie być u Endziora? Niemożliwe.
Klimat Kazimierza dodaje uroku

Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano 6 lipca 2019

tragiczne zapiekanki - niedopieczone- zapiekanka z wieloma serami - w tym pleśniowy - żadnego pleśniowego sera nie było, a obok dużo lepsze zapiekanki. całkowita porażka, a ludzie stoją w kolejce..... nie warto. Obsługa fatalna, przyjecie zamówienia trwało 15 minut- 4 osoby w kolejce....

Dziękujemy, iwkajest_iwka
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Byłem ok miesiąca temu i było ok- Pani z Ukrainy obsługiwała za kasą. Natomiast 2 tyg obsługiwał jakiś podrostek nieuprzejmy i zapiekanka byłą okropna z zimnym serem.

Dziękujemy, Goran_KR
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety zapiekanki mocno przereklamowane, z zewnątrz owszem dobrze przypieczone, ale środek zimny tak, że nawet ser się nie rozpuścił...poszłam tam ze względu na dobre opinie, ale nie wiem czy Endzior nie jedzie już na tych dobrych opiniach i w związku z tym przestał się starać

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, epogonowicz

Zapiekanki u Endziora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zapiekanki u Endziora? Podziel się wrażeniami!