“Mila obsługa, kawa i deser na najwyższym poziomie”
Cafe Mini — recenzja

Cafe Mini
Nr 43 wśród 91 Desery (Kraków)

Weszliśmy tam przypadkowo i na pewno tam wrócimy. Obsługa miła, kawa i deser można śmiało polecić. Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni.

Dziękujemy, maciejkolm

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się na w Cafe Mini na coś słodkiego, skuszeni ślicznie ukwieconym ogródkiem. I tu się niestety zachwyty skończyły. Być może to kwestia sezonu, być może braki personalne, być może problemy w zarządzaniu, ale:
- na obsługę musieliśmy czekać bardzo długo,
- jak już w końcu udało nam się zamówić, to od chwili zamówienia do chwili otrzymania deserów również sporo wody w Wiśle upłynęło,
- kiedy otrzymaliśmy desery, jeden z nich okazał się być nie do końca tym co zamówiliśmy - co pani kelnerka skwitowała "nie wiem czemu na kuchni tak zrobili",
- na rachunek - czekaliśmy,
- na możliwość zapłaty kartą - czekaliśmy.
Reasumując - w Cafe Mini - w prawdzie w pięknie ukwieconym ogródku - głównie czekaliśmy.

Całe szczęście - desery były przepyszne ;)

1  Dziękujemy, RafalGli
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Kawiarnia ma naprawdę ładny ogródek w klimatycznej uliczce na krakowskim rynku. Sernik i szarlotka bardzo dobre. Duży plus za szeroką odertę syropów do piwa od kiwi po zielonego banana :) sprawna i miła obsługa, polecam!

1  Dziękujemy, haor26
Zrecenzowano 21 lipca 2019

W tej kawiarni panie obsługujące są nie miłe i na zamówienie długo sie czeka. Zamówiłam gałkę lodów i musiałam dłuższa chwile czekac zamin pani mi nałożyła.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

VERY ARROGANT UNFRIENDLY STAFF. I DO NOT RECOMMEND FOR ANYBODY.

BARDZO AROGANCKA NIEMIŁA OBSŁUGA. NIE POLECAM NIKOMU.
Kiedy pyta się o swoje zamówienie, na które czas oczekiwania jest baaardzo długi (około pół godziny na gofra), obsługa jest niezadowolona i chamsko odpowiada.
Kawiarnia nie była nawet w połowie pełna, około 6 osób z obsługi stało za ladą i prowadziło ożywione dyskusje, a wszyscy klienci czekali w nieskończoność na obsłużenie. Zdecydowanie nie odwiedzę już tego miejsca.

Dziękujemy, DariaPK

Cafe Mini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Mini? Podziel się wrażeniami!