Apartament w bardzo atrakcyjnej cenie, jak na Kraków cena wręcz za niska. Jakość noclegu na wysokim poziomie, wygodne łóżka, cisza i spokój, mimo iż lokalizacja apartamentu jest praktycznie w centrum. Polecamy

Dziękujemy, Pola G

Całkiem przyjemny nocleg, zarezerwowaliśmy właśnie ten apartament ze względu na lokalizację (bardzo blisko noclegu naszych znajomych którzy dokonali rezerwacji już wcześniej, w innych apartamentach). Na plus zdecydowanie cena, lokalizacja i standard.

Dziękujemy, Mariusz F

Jak dla mnie oferta bardzo atrakcyjna. Apartament mieści się praktycznie w centrum Krakowa. Pokoje są czyste i niczego im nie brakuje. Ładny widok z okna. Blisko sklepy i przystanek komunikacji. Polecam bo chyba nie ma lepszej oferty noclegowej w Krakowie.

Dziękujemy, Ewa K

Pobyt zarezerwowaliśmy przez internet, na miejscu pokój bardzo się nam spodobał. Jedyny minus to brak parkingu (co jednak wcale mnie nie dziwi w takiej lokalizacji). Miła obsługa na recepcji. Cena chyba standardowa jak na taką lokalizację w Krakowie (rezerwowaliśmy w zasadzie 'na ostatnią chwilę')

Dziękujemy, Ireneusz B

Apartament zasługuje na wysoką ocenę. Jego istotne zalety to cena i lokalizacja. Jakość noclegu też wysoka. Wygodne łóżka i cisza mimo iż apartament jest praktycznie w centrum. Wszędzie blisko a obsługa pomocna. jest ok.

Dziękujemy, Marek S