Jak dla mnie oferta bardzo atrakcyjna. Apartament mieści się praktycznie w centrum Krakowa. Pokoje są czyste i niczego im nie brakuje. Ładny widok z okna. Blisko sklepy i przystanek komunikacji. Polecam bo chyba nie ma lepszej oferty noclegowej w Krakowie.

Dziękujemy, Ewa K

Pobyt zarezerwowaliśmy przez internet, na miejscu pokój bardzo się nam spodobał. Jedyny minus to brak parkingu (co jednak wcale mnie nie dziwi w takiej lokalizacji). Miła obsługa na recepcji. Cena chyba standardowa jak na taką lokalizację w Krakowie (rezerwowaliśmy w zasadzie 'na ostatnią chwilę')

Dziękujemy, Ireneusz B

Apartament zasługuje na wysoką ocenę. Jego istotne zalety to cena i lokalizacja. Jakość noclegu też wysoka. Wygodne łóżka i cisza mimo iż apartament jest praktycznie w centrum. Wszędzie blisko a obsługa pomocna. jest ok.

Dziękujemy, Marek S

Duży i przestronny apartament, czysty, w pełni wyposażony. Lokalizacja jest bardzo dużym plusem, blisko do większości atrakcji, można dojść na pieszo. Obsługa miła a cena za wynajem bardzo atrakcyjna. Polecam

Dziękujemy, Karola B
Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo przyjemny weekend w Krakowie. Apartament godny polecenia ze względu na niską cenę i świetną lokalizację. Dużym plusem jest też pełne wyposażenie apartamentu, można przygotować jedzenie w apartamencie. Obsługa też miła.

Dziękujemy, Jurek P