Kraków

Pobyt zarezerwowaliśmy przez internet, na miejscu pokój bardzo się nam spodobał. Jedyny minus to brak parkingu (co jednak wcale mnie nie dziwi w takiej lokalizacji). Miła obsługa na recepcji. Cena chyba standardowa jak na taką lokalizację w Krakowie (rezerwowaliśmy w zasadzie 'na ostatnią chwilę')

Dziękujemy, Ireneusz B

Apartament zasługuje na wysoką ocenę. Jego istotne zalety to cena i lokalizacja. Jakość noclegu też wysoka. Wygodne łóżka i cisza mimo iż apartament jest praktycznie w centrum. Wszędzie blisko a obsługa pomocna. jest ok.

Dziękujemy, Marek S
Zrecenzowano: 17 września 2019

Duży i przestronny apartament, czysty, w pełni wyposażony. Lokalizacja jest bardzo dużym plusem, blisko do większości atrakcji, można dojść na pieszo. Obsługa miła a cena za wynajem bardzo atrakcyjna. Polecam

Dziękujemy, Karola B
Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo przyjemny weekend w Krakowie. Apartament godny polecenia ze względu na niską cenę i świetną lokalizację. Dużym plusem jest też pełne wyposażenie apartamentu, można przygotować jedzenie w apartamencie. Obsługa też miła.

Dziękujemy, Jurek P
Zrecenzowano: 6 września 2019

Już trzeci raz jesteśmy w tym apartamencie i nie mamy żadnych uwag,jesteśmy w 100% zadowoleni z oferty. Świetna cena, lokalizacja bardzo blisko centrum, pokoje większe niż na zdjęciach. Obsługa sympatyczna, pomogła nam załatwić transport dla większej grupy na lotnisko. Polecamy

Dziękujemy, Paweł W