Zrecenzowano: 6 września 2019

Już trzeci raz jesteśmy w tym apartamencie i nie mamy żadnych uwag,jesteśmy w 100% zadowoleni z oferty. Świetna cena, lokalizacja bardzo blisko centrum, pokoje większe niż na zdjęciach. Obsługa sympatyczna, pomogła nam załatwić transport dla większej grupy na lotnisko. Polecamy

Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano: 4 września 2019

Byliśmy przez cały weekend w apartamencie, zdecydowanie warto. Pokoje są spore, schludne, niczego nie brakuje. Blisko parking i sklepy. Widok z pokoju na miasto. Cena niska jak na to co za nią dostaliśmy. Polecamy

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetny apartament, w dobrej lokalizacji, wszędzie jest blisko. Mimo lokalizacji praktycznie w centrum, apartament jest cichy, nie słychać zewnętrznego zgiełku. Pokoje czyste i duże. Cena rewelacyjna. Polecamy :)

Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Apartament zaskakuje niską ceną w stosunku co za nią dostajemy. Bardzo dobra lokalizacja, pokoje duże i schludne, wygodne łóźka, nowoczesna łazienka. Oczywiście lokalizacja też bardzo dobra. Obsługa miła, pomogła nam z parkingiem. Polecamy

Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wybraliśmy ofertę tego apartamentu ze względu na dobrą cenę i świetną lokalizację. Nie pomyliliśmy się, apartament okazał się strzałem w dziesiątkę. Pokój przestronny, czysto i schludnie. Fajny widok na miasto. Polecamy

Dziękujemy, Patryk K