Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetny apartament, w dobrej lokalizacji, wszędzie jest blisko. Mimo lokalizacji praktycznie w centrum, apartament jest cichy, nie słychać zewnętrznego zgiełku. Pokoje czyste i duże. Cena rewelacyjna. Polecamy :)

Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Apartament zaskakuje niską ceną w stosunku co za nią dostajemy. Bardzo dobra lokalizacja, pokoje duże i schludne, wygodne łóźka, nowoczesna łazienka. Oczywiście lokalizacja też bardzo dobra. Obsługa miła, pomogła nam z parkingiem. Polecamy

Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wybraliśmy ofertę tego apartamentu ze względu na dobrą cenę i świetną lokalizację. Nie pomyliliśmy się, apartament okazał się strzałem w dziesiątkę. Pokój przestronny, czysto i schludnie. Fajny widok na miasto. Polecamy

Dziękujemy, Patryk K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pobyt w apartamencie musimy ocenić na 5+. Świetna lokalizacja, bardzo blisko galeria krakowska, okolica świetnie skomunikowana. Pokój duży, wszytsko zgodnie z ofertą, w pokoju był telewizor i wszytskie niezbędne sprzety. Obsługa ok.

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Już drugi raz byliśmy w tym apartamencie i nasze pozytywne odczucia z wczesniejszego pobytu w 100% się potwierdziły. Pokój jest duży i schludny, łózka wygodne. Za największy plus zdecydowanie należy uznać cenę i świetną lokalizację.

Dziękujemy, Sebastian K