Kraków

“Niezwykłe miejsce ”
Podkowa — recenzja

Podkowa
Nr 652 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Podkowa posiada ogród kawiarniany oraz siedem sal, w tym 2 sale dla palących oraz 2 klimatyczne piwnice, na styl kuźni i chaty góralskiej.Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.Posiadamy łazienkę dla niepełnosprawnych, a także kącik dla najmłodszych.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowity ogródek w sercu Kazimierzaświetne miejsce na obiad
i spotkanie z przyjaciółmi.Obsługa na profesjonalnym poziomie.Pozdrawiam zawsze uśmiechnięta panią Natalię najlepsza kelnerka

Dziękujemy, annasD2666LX

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Świetna obsługa- można tu w spokoju załatwić sprawy biznesowe, zorganizować Dzień dziecka czy zabawę sylwestrową.Lokal z wielką klasą.

Dziękujemy, Zbigniew W
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja o wyjątkowym klimacie,polecam każdemu kto chce odwiedzić Kraków! Przemiła obsługa, która miło powitała nas od razu po wejściu.Przemiła kelnerka Natalia, która nas obsługiwała poleciła nam naprawdę przepyszne jedzenie. Polecam serdecznie ❤️

Dziękujemy, 837juliap
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Byliśmy w Podkowie w weekend - towarzystwo, które koło nas siedziało w kilku miejscach to jakiś motłoch. Głośno i prymitywnie - odradzam!

Dziękujemy, Barbara Z
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Będąc na mieście z mamą poszłam na kawę -to był moj pierwszy raz w Podkowie ,zachwyciłam sie wystrojem ,typowo krakowski drugiego takiego nie ma w Krakowie .
Od tego czasu za każdym razem kiedy wracam do Polski (mieszkam w UK) zawsze odwiedzam to bajeczne miejsce,wystrój nie do opisania stroje krakowskie na ścianach,kosy i wozy w ogrodzie które przypominają mi szczęśliwe dzieciństwo ,żurek...pierogi.....schabowy ....jesli jestes z lat 80 będąc tam przypomniesz sobie jak cudowne lata dzieciństwa i oczywiście starsi tez !
Zabrałam tam raz narzeczonego (wtedy)tez zakochał sie w tym miejscu i potrawach .
Postanowiliśmy zrobic tam wesele,mieslismy gości z polski z angli i RPA ,nie było osoby która by czegoś nie zjadła lub nie lubiała wlanczajac dzieci!!!
Pani Emila przekroczyła wszelkie moje oczekiwania ,zreszta kucharz tez!jedzenie na stole cały czas swierze do wyboru do koloru,mało tego Pani Emilia (właścicielka )udekorowana mi cała sale według moich życzeń .Tego Dnia nigdy nie zapomnę!
Mało tego zorganizowała mi cukiernie i DJ za naprawdę nie duże pieniądze.
I na koniec Bardzo ważna informacja...obsługa !Staneli na wysokości zadania a nawet wyżej ,cały czas w zasięgu ręki ,komunikacja w języku angielskim doskonała,uśmiech na buzi do ostatniego klienta.
Najpiękniejszy dzien w moim życiu ....zawsze bede tam wracać ,mało tego moi rodzice tez postanowili tam obchodzić swoją rocznice ślubu bo wszyscy goście chcieli powtórki!!Juz
Ż nie moge sie doczekac następnego obiadku u Was!

Dziękujemy, BCro84

Podkowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Podkowa? Podziel się wrażeniami!