“Cudowne miejsce”
Trattoria Soprano — recenzja

Trattoria Soprano
Nr 116 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Trattoria Soprano to miejsce, w którym zasmakować można w prawdziwie włoskiej kuchni. Ręcznie robiony, domowy makaron, świeże owoce morza oraz pizza z pieca opalanego drewnem to tylko część kulinarnych atrakcji. Co sezon dołączamy do naszej oferty specjalną wkładkę, w której znajdują się pozycje wykorzystujące najlepsze dostępne w danym czasie składniki.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu już dwa razy, zamawialiśmy z Chłopakiem makarony i rybę...wszystko przepyszne. Polecam kieliszek limoncello zamówić. Następnym razem zamówimy pizzę bo tez słyszeliśmy same pozytywne opinie. Oprócz jedzenia to bardzo przyjemne miejsce i miła obsługa. Z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, weronikal510
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Primo_Soprano, Kierownik, Trattoria SopranoOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Weroniko, bardzo dziękujemy za wysoką ocenę. Cieszymy się, że nasza kuchnia Ci smakuje. Bardzo gorąco polecamy nasze pizze z pieca opalanego drewnem. Zapraszamy do Soprano!

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej rozczarowaniem po wieloletnich wizytach, postanowiłam odwiedzić Soprano. Bardzo miła to była wizyta. Znowu bardzo smacznie, klimatycznie a obsługa urocza(nie pamiętam imienia kelnera, ale zasługuje na wyjątkową pochwałę). Pyszne krewetki marynowane, sandacz z risotto, kuszące desery. Cieszę się, że poszłam.

Dziękujemy, kinga08
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Primo_Soprano, Kierownik, Trattoria SopranoOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Droga Pani Kingo! Bardzo cieszymy się, że postanowiła Pani nas odwiedzić ponownie po dłuższej przerwie. Cały czas staramy się podnosić jakość obsługi i jedzenia, dlatego bardzo nas cieszą głosy gości, którzy dostrzegają nasze wysiłki. Ogromnie dziękujemy za wizytę i rekomendację i zapraszamy ponownie do Soprano!

Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy dla par na cudowny wieczór kolację, pyszne jedzenie i miła atmosfera, zawsze dużo ludzi:) najlepsza włoska w krk

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, primo2106
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Primo_Soprano, Kierownik, Trattoria SopranoOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Serdecznie dziękujemy za wysoką ocenę! Ogromnie nam miło, że nasz lokal spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do Soprano!

Zrecenzowano 3 maja 2019

Przez dwa pierwsze wieczory maja roku 2019 zawitaliśmy do restauracji Trattoria Soprano. Kolejne włoskie miejsce na kulinarnej mapie Polski z kolejnymi makaronami. Jakież więc było nasze zdziwienie gdy zamówione makarony - wyrabiane na miejscu - okazały się być naprawdę wyśmienite! Bywaliśmy wielokrotnie w paru włoskich restauracjach w Warszawie, w tym jednej prowadzonej przez rodowitego włocha - ale nigdzie jakość dania, czyli głównie ten niepowtarzalny smak, nie dorównywała do tej zastanej w Trattoria Soprano. Dlatego właśnie całe życie byłem w kłamstwie, bo nikt mi nie powiedział jak może smakować dobry makaron!

Drugiego wieczoru walczyłem ze sobą żeby nie zamówić tego samego makaronu, ale udało się przemóc na inny, który również okazał się być świetny, choć troszkę za słony. Zresztą wszystkie 4 makarony tego wieczoru były mocno słone - inny kucharz?
Jednak wciąż to były świetne dania. Na koniec zamówiliśmy jedną pizzę na 4 osoby aby sprawdzić, czy i w tym temacie kucharzom idzie dobrze. Werdykt: idzie dobrze, choć nie bardzo. Ewidentnie makarony wychodzą im o wiele lepiej niż pizza, która wciąż była naprawdę smaczna!

Na plus bardzo miłe kelnerki, co nie wszędzie jest oczywistością.
Dwukrotnie siedzieliśmy na dole, gdzie jest przyjemny i cichy klimat. Na poziomie 0 jest zwyczajnie za głośno i chyba byłoby ciężko tam wysiedzieć.

Dziękujemy, substantiisseparatis
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Primo_Soprano, Kierownik, Trattoria SopranoOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Bardzo dziękujemy za wizytę i dodaną opinię. Ogromnie się cieszymy, że posiłek spełnił Państwa oczekiwania. wrócimy uwagę na słoność dań. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria, która wie jak smakuje prawdziwa włoska pizza. Jestem zadowolona z wyboru tego lokalu. Ciekawa karta dań, w której można znaleźć ciekawe propozycje, dzięki którym można poczuć się jak w pizzerii we Włoszech. Obsługa dba o gościa, by wyszedł z lokalu zadowolony.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Paulina S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Primo_Soprano, Kierownik, Trattoria SopranoOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Dziękujemy za recenzję. Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z wizyty i polecamy również nasze makarony. Zapraszamy ponownie!

Trattoria Soprano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Soprano? Podziel się wrażeniami!