“Rewelacyjna kuchnia”
Trattoria Soprano — recenzja

Trattoria Soprano
Nr 60 wśród 1 595 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Do restauracji wpadłem wraz ze znajomymi. Całkiem przypadkiem, zaufaliśmy promotorowi który polecał właśnie kuchnię restauracji Soprano. Na wstępie dostaliśmy lampkę pysznego włoskiego wina. Jest to jedno z najlepszych miejsc jakie odwiedziliśmy! Dania są po prostu przepyszne, smak idealnie wyważony, nic bym tam nie zmienił, po prostu wspaniale :) A obsługa wyborna! Niczego nam nie brakowało, kelnerzy byli bardzo przyjaźnie nastawieni, służyli radą i pomocą. Jeśli włoska kuchnia w Krakowie do zdecydowanie polecam Soprano - naprawdę warto!! ;)

Dziękujemy, Łukasz Z
Napisz recenzję
Trattoria Soprano — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Zdecydowanie moje ulubione miejsce w Krakowie! Za każdym razem jedzenie jest tak samo pyszne... Pizza na cieniutkim cieście z ogromną ilością prosciutto i rukoli, pyszne makarony (szczególnie trofie nero z ośmiorniczką - pycha!), dobre lemoniady. Jedynym minusem był chłodny rosół z kaczki (zimny rosół = woda z tłuszczem), ale został podgrzany. Ceny super przystępne, wystrój ładny (tylko nie sala w piwnicy, zalatuje tam troszkę toaletą). Obsługa przemiła, warto robić rezerwację.

Dziękujemy, malgoszym
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Byliśmy tu dwukrotnie i za każdym razem spotkaliśmy się z przemiłą profesjonalną obsługą, która poleciła nam pyszne dania! Nie mieliśmy oporów, aby pytać o skład potrawy i sposób jej przygotowania, czuliśmy się tam jak prawdziwi goście :) a jedzenie smakowało nam bardzo!

Dziękujemy, ewamilc
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przez przypadek i wcale nie żałujemy. Na kolacje zamówiliśmy pyszna pizze ze świeżych składników na cienkim cieście, podaną z oliwą, do tego szybko podana przez miła obsługę:) do picia zamówiliśmy lemoniady arbuzowa( trochę za bardzo " podrasowana") i cytrusowa - obie pyszne. Na koniec zjedliśmy porcje lodów kokosowych pięknie podanych i równie dobrych :) wnętrze bardzo przytulne wiec wieczór oceniam na piątkę i szczerze polecam miejsce:)

Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Atmosfera lokalu wspaniala, jedzenie rozpieszcza podniebienie z kazdym kęsem a wnetrze zacheca do kolejnych wizyt. obsluga jest fantastyczna i sprawia ze chce sie tam wracac.

Dziękujemy, Piotr D

Trattoria Soprano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Soprano? Podziel się wrażeniami!