“Śniadanie ”
Bistro Charlotte — recenzja

Bistro Charlotte
Nr 240 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Ładne, klimatyczne miejsce.
Bardzi nastrojowa muzyka oraz miła obsługa, aż za miła.
Śniadanie było smaczne i w przystepnej cenie.

Dziękujemy, patiwarchol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię! Staramy się jak tylko możemy, żeby nasi goście czuli się dobrze w naszym bistro i spędzili miło czas! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy! :)

Śniadanie przepyszne! Bardzo mila obsługa :) świeżo robione pieczywo i przetwory :) polecam w 100 %! Idealnie

Dziękujemy, nataliakR8262HQ

Dziękujemy za opinię! Bardzo nam miło, że doceniasz nasze pieczywo i przetwory! Dbamy o to, żeby były jak najlepszej jakości! Zapraszamy ponownie! :)

Uwielbiam śniadania charlotte. Jedzenie i wypieki są bardzo dobre, dżemy i czekolady uwielbiam, lokal na plus. Jednak obsługa w większości to trochę nieporozumienie. Przyjmowanie zamówienia nie patrząc ani razu na klienta i jakby od niechcenia. Nie była to moja pierwsza wizyta, bo jestem tu często, a za każdym razem niski poziom obsługi.

Dziękujemy, szynatalia

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że uwielbia Pani nasze śniadania! Cały czas staramy się poprawiać jakość obsługi. Mamy nadzieję, że kolejne wizyty w naszym bistro będą jeszcze bardziej udane! Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 1 września 2019

Ciekawe miejsce ,bardzo dobre sniadanie, caly czas duzy ruch. Atmosfere robia klienci . Niestety obsluga na minus

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że nasze śniadania smakowały. Cały czas staram się poprawiać poziom obsługi. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na szybkie sniadanie, dobre jedzenie i bardzo dobra kawa oraz herbata. Niestety obsługa bardzo niesympatyczna.

Dziękujemy, miki19630
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że jesteśmy fajnym miejscem na śniadanie! Cały czas staramy się szkolić naszych kelnerów i zwracać uwagę na ich zachowanie. Pozdrawiamy!

Bistro Charlotte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Charlotte? Podziel się wrażeniami!