Kraków

“Dobre sniadanie”
Bistro Charlotte — recenzja

Bistro Charlotte
Nr 239 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Ciekawe miejsce ,bardzo dobre sniadanie, caly czas duzy ruch. Atmosfere robia klienci . Niestety obsluga na minus

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że nasze śniadania smakowały. Cały czas staram się poprawiać poziom obsługi. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na szybkie sniadanie, dobre jedzenie i bardzo dobra kawa oraz herbata. Niestety obsługa bardzo niesympatyczna.

Dziękujemy, miki19630
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że jesteśmy fajnym miejscem na śniadanie! Cały czas staramy się szkolić naszych kelnerów i zwracać uwagę na ich zachowanie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadanie. Zarówno granola jak i sałatka smakowały wybornie. Obsługa mogłaby być jednak bardziej miła a lokal bardziej czysty.

Dziękujemy, a1971
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszymy się, że nasze dania były wyborne. :) Staramy się zwracać uwagę na zachowanie naszej obsługi. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Często wcześniej chodziłam do Charlotte ze znajomymi i było wszyskto ok, natomiast dzisiaj przyszłam z koleżanką na śniadanie i byłam szokowana na tyle chamską obsługą że było mi wstyd przed znajomą,która przyjechała z zagranicy. Czekaliśmy z 15 minut o posprzątanie stoliczka, dwa razy prosiłam o to kelnera (blond włosy) po czym podeszedł z taką miną niby, katują go tu. Dobra, siadamy,stolik jest cały w syfie ,ale kelner nie zwraca na to uwagi i rozmawia o czymś z inną kelnerką, poprosiłam go o posprszątanie, po czym zaczeł podnosić głos ( CO JEST NIEDOPUSZCZALNE do klientów!!!). Nie podał nam menu musiałam sama brać, nie dzień dobry ,nie dowidzenia, rachunek prosiłam 3 razy po czym sama zapłaciłam przy kasie. CHAMSKO,FATALNA OBSŁUGA.

1  Dziękujemy, irenaaaaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 433szymonch, Kierownik ds. gości, Bistro CharlotteOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo nam miło, że jest Pani naszym częstym gościem. Staram się szkolić i zwracać uwagę na zachowanie naszych kelnerów. Oczywiście jest to niedopuszczalne zachowanie. Zwrócimy większą uwagę na postawę pracowników względem gości. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszym bistro będzie należeć to tych przyjemnych. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

pyszne pieczywo, przepyszna kawa i przepyszne marmolady! lubię to miejsce o każdej porze dnia :) wraz z przyjaciółmi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, zoeee80

Dziękujemy za opinię! Bardzo cieszy nas fakt, że w naszym bistro można spędzić miło czas z najbliższymi o każdej porze dnia. Pozdrawiamy i zapraszamy! :)

Bistro Charlotte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Charlotte? Podziel się wrażeniami!