“Dobre, polecam”
Gruzińskie Chaczapuri — recenzja

Gruzińskie Chaczapuri
Nr 369 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w ogródku rewelacyjne - na powietrzu ale pnącza winogron zapewniają cień. Jedzenie smaczne, mogło by jedynie ładniej wyglądać na talerzu (jakoś przyozdobione) dlatego nie 5. Za to obsługa przemiła i pomocna.

Dziękujemy, LoveTravel269717

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie sprawia że chętnie odwiedzimy ich ponownie.

Dziękujemy, 494pawe_l
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie w rozsądnej cenie. Spore porcje. Polecam na turystycznym szlaku.

Dziękujemy, monikakremser33
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od kilku lat lubię tutaj wracać.. bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa, spokojna atmosfera. Gorąco polecam!

Dziękujemy, olcccccx
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

To byla moja pierwsza wizyta w tej restauracji i musze powiedziec, ze napewno tam wroce... swietne jedzenie, dobry wybor win i bradzo mila obsluga.. siedzielismy ze znajomymi na ogrodku, z widokiem na Rynek i kelnerki bardzi szybko nas obsluzyly.. jesli ktos jest piewrszy raz panie znaja menu i wiedza co dobre polecic wybrednemu klientowi :-)

Dziękujemy, monika h

Gruzińskie Chaczapuri — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gruzińskie Chaczapuri? Podziel się wrażeniami!