“Smacznie ”
Gruzińskie Chaczapuri — recenzja

Gruzińskie Chaczapuri
Nr 369 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie w rozsądnej cenie. Spore porcje. Polecam na turystycznym szlaku.

Dziękujemy, monikakremser33

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od kilku lat lubię tutaj wracać.. bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa, spokojna atmosfera. Gorąco polecam!

Dziękujemy, olcccccx
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

To byla moja pierwsza wizyta w tej restauracji i musze powiedziec, ze napewno tam wroce... swietne jedzenie, dobry wybor win i bradzo mila obsluga.. siedzielismy ze znajomymi na ogrodku, z widokiem na Rynek i kelnerki bardzi szybko nas obsluzyly.. jesli ktos jest piewrszy raz panie znaja menu i wiedza co dobre polecic wybrednemu klientowi :-)

Dziękujemy, monika h
Zrecenzowano 21 lipca 2019

miejsce w samym centrum Krakowa wejście od placu Mariackiego i od Siennej. Czekaliśmy chwilę na stolik zamówiony dla 12 osób w tym małe dzieci dwójka. Obsługa sprawna najpierw podano napoje zimne oraz wino. Na takim spotkaniu nikt nie oczekuje że natychmiast podadzą dania. Nazwy zupy nie zapamiętałam bardzo dpobra pikantna podobno ichniejszy rosół z pulpetami z mięsa jagnięcego z zieleniną podprawiony śmietaną napewno rewelacja w chłodniejsze dni. drugie danie pyszne kluski tak jakby śląskie w sosie grzybowym i mięie mięso gulasz? wołowy nazw nie znam bo menu było ustalane przez solenizantkę. deser szarlotka - lepszą jadałam. i podobno bardzo dobre lody różane. W sumie może być. następnym razem spróbujemy innych dań gruzińskich

Dziękujemy, malgosia12
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Zamówiłem przystawkę satsivi i lobio, a jako danie główne chaczapuri z kurczakiem, serem sulguni i adżapsandali. Jedno i drugie okazało się bardzo dobre - wyrazista gama smaków. Miła, zainteresowana klientami obsługa. Dużo miejsca zarówno wewnątrz, jak i w ogródku.

Dziękujemy, jedrek_rakoczy

Gruzińskie Chaczapuri — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gruzińskie Chaczapuri? Podziel się wrażeniami!