“Największy schabowy w Krakowie”
Milkbar Tomasza — recenzja

Milkbar Tomasza
Nr 7 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa

Znalazłem ten lokal poszukując taniego obiadu. Kotlet schabowy wielkości rozłożonej dłoni dorosłego mężczyzny oczarował mnie od pierwszego wejrzenia. Do tego młode ziemniaczki w mundurkach i zestaw surówek.
Na pierwsze danie chłodnik jogurtowy z mango, a do picia kompot. W sumie jedzenie za 20 zł, kompot kolejne 4 zł.
Bardzo miła, sprawna i komunikatywna obsługa.
Polecam serdecznie!

Dziękujemy, zderzak
  • Więcej języków

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne panini, dobra kawa, bardzo przystępne ceny. Minusem jest nieco długi czas oczekania i malutki lokal.

Dziękujemy, Quest41769888658
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wybrać się na śniadanie do Milkbaru. Sympatycznie, smacznie i bardzo przystępnie cenowo. A jak masz problem z wyborem to bierz jajka po benedyktynsku.

Dziękujemy, Ania P
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce na śniadanie. bardzo dobra jajecznica z szynką, pierogi ruskie równie genialne. domowy kompot. cenowo niedrogo. obsługa przemiła. i można przyjść z pieskiem. ogólnie wszystkie na plus.

Dziękujemy, Adi_Barno
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie oraz bardzo dobra kawa. Śniadanie irlandzkie zrobiło wrażenia jak również jajka po benedyktyńsku

Dziękujemy, annajB3196WD

Milkbar Tomasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Milkbar Tomasza? Podziel się wrażeniami!