“Polecam!”
Milkbar Tomasza — recenzja

Milkbar Tomasza
Nr 6 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne panini, dobra kawa, bardzo przystępne ceny. Minusem jest nieco długi czas oczekania i malutki lokal.

Dziękujemy, Quest41769888658
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wybrać się na śniadanie do Milkbaru. Sympatycznie, smacznie i bardzo przystępnie cenowo. A jak masz problem z wyborem to bierz jajka po benedyktynsku.

Dziękujemy, Ania P
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce na śniadanie. bardzo dobra jajecznica z szynką, pierogi ruskie równie genialne. domowy kompot. cenowo niedrogo. obsługa przemiła. i można przyjść z pieskiem. ogólnie wszystkie na plus.

Dziękujemy, Adi_Barno
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie oraz bardzo dobra kawa. Śniadanie irlandzkie zrobiło wrażenia jak również jajka po benedyktyńsku

Dziękujemy, annajB3196WD
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W Milkbarze u Tomasza zjedliśmy doskonale rodzinne śniadanie. Duży wybór, ale i niestety duży ruch. Co z kolei może być atutem świadczącym o tym, że jedzonko jest naprawdę dobre. My akurat na stolik nie czekaliśmy :-) Ceny atrakcyjne. Jedzenie smaczne. Atmosfera przyjazna. Jedli będziemy w Krakowie to na pewno tutaj wrócimy.

Dziękujemy, Anna G

Milkbar Tomasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Milkbar Tomasza? Podziel się wrażeniami!