“Spotkanie z kolegami”
InVito Pizza & Pasta — recenzja

InVito Pizza & Pasta
Nr 380 wśród 1 570 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 38
32 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Spotkanie z kolegami”
Zrecenzowano: 28 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Fajnie miejsce dla spotkanie kolegów i koleżanek, zjeść dobrą pizzę, pogadać sobie na spokojnie,czasami obejrzeć mecz i wypić piwo. Jest miła obsługa.

Data wizyty: maju 2016

Liczba recenzji: 6
4 recenzje(-i) restauracji
“Wizyta w Krakoiwe”
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

W jednej restauracji mogłam pogodzić gusty całej rodziny. Duży wybór makaronów ja osobiście właśnie tego oczekiwała. Duże porcje. Dla wielbicieli pizzy również duży wybór. Miejsce dla młodych i trochę starszych.

• Data wizyty: lutym 2017
31 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Generalnie na plus”
Zrecenzowano: 9 lutego 2017

Ładnie zaaranżowana pizzeria znajdująca się 50 m od rynku. Warto ją odnaleźć, bo ceny pizzy nie zrujnują nam portfela. W tygodniu do godz 17 jest pizza dnia 32 cm za niecałe 14 zł. Poza tym możemy dostać rabat 10% na jedzenie, jeśli wydrukujemy sobie rabat z oficjalnej strony. Jedzenie jest smaczne, bez ochów i achów, ale po prostu OK :) Obsługa średnia, wydaje się mało serdeczna, ale może tak trafiłam. Podsumowując - polecam.

• Data wizyty: lipcu 2016
Dziękujemy, annaeula
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: INVITO_Krakow, Kierownik, InVito Pizza & Pasta, 25 kwietnia 2017
Dziękujmy bardzo za pozytywną opinię. Staramy przygotowywać nasze dania smacznie i solidnie z nastawieniem na klasyczne potrawy, które zawsze każdemu smakują. Zapraszamy do spróbowania dań z naszej wkładki sezonowej lub zestawu dnia za 17,90 zł. Pozdrawiamy!
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 26
22 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Przyzwoite jedzenie przyzwoite ceny (obsługa bez rewelacji)”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Jadałem tam wiele razy. Zawsze tak samo dobre jedzenie. Ceny rozsądne jak na Kraków. Serdecznie polecam.

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Mateusz Z
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) restauracji
“Dobra pizza”
Zrecenzowano: 20 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza z rukola, mecz w tv, niesmaczne piwo, srednio przyjemna obsluga. Uwazam ze cena moglaby byc nizsza w stosunku do calosci.

Data wizyty: listopadzie 2015
Dziękujemy, Mateusz K
Dziękujemy za opinię. Ceny dań i pizzy mamy bardzo niskie jak na Stare Miasto. Zapraszamy na pizze dnia za 14.90 zł. Pozdrawiamy

InVito Pizza & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w InVito Pizza & Pasta? Podziel się wrażeniami!