“Generalnie na plus”
InVito Pizza & Pasta — recenzja

InVito Pizza & Pasta
Nr 380 wśród 1 570 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Białystok
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 124
31 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Generalnie na plus”
Zrecenzowano: 9 lutego 2017

Ładnie zaaranżowana pizzeria znajdująca się 50 m od rynku. Warto ją odnaleźć, bo ceny pizzy nie zrujnują nam portfela. W tygodniu do godz 17 jest pizza dnia 32 cm za niecałe 14 zł. Poza tym możemy dostać rabat 10% na jedzenie, jeśli wydrukujemy sobie rabat z oficjalnej strony. Jedzenie jest smaczne, bez ochów i achów, ale po prostu OK :) Obsługa średnia, wydaje się mało serdeczna, ale może tak trafiłam. Podsumowując - polecam.

• Data wizyty: lipcu 2016
Dziękujemy, annaeula
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: INVITO_Krakow, Kierownik, InVito Pizza & Pasta, 25 kwietnia 2017
Dziękujmy bardzo za pozytywną opinię. Staramy przygotowywać nasze dania smacznie i solidnie z nastawieniem na klasyczne potrawy, które zawsze każdemu smakują. Zapraszamy do spróbowania dań z naszej wkładki sezonowej lub zestawu dnia za 17,90 zł. Pozdrawiamy!
Napisz recenzję

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 26
22 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Przyzwoite jedzenie przyzwoite ceny (obsługa bez rewelacji)”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Jadałem tam wiele razy. Zawsze tak samo dobre jedzenie. Ceny rozsądne jak na Kraków. Serdecznie polecam.

• Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Mateusz Z
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) restauracji
“Dobra pizza”
Zrecenzowano: 20 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza z rukola, mecz w tv, niesmaczne piwo, srednio przyjemna obsluga. Uwazam ze cena moglaby byc nizsza w stosunku do calosci.

Data wizyty: listopadzie 2015
Dziękujemy, Mateusz K
Dziękujemy za opinię. Ceny dań i pizzy mamy bardzo niskie jak na Stare Miasto. Zapraszamy na pizze dnia za 14.90 zł. Pozdrawiamy
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Średnio”
Zrecenzowano: 18 października 2016

Dobra lokalizacja, stosunek ceny do jakości mógłby być trochę lepszy. Duży wybór pizz, ze świetnym ciastem, jednak dodatki mogłyby być lepszej jakości. Ogólnie brakuje doprawienia, polotu. Makaron średni, do zjedzenia, jednak nic specjalnego. Dość miła obsługa. Restauracja do zjedzenia i zapomnienia. Nie jest zła, ale też nie warta zapamiętania.

• Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Roxy C
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
9 recenzje(-i) restauracji
“Obsługa miała gorszy dzień?”
Zrecenzowano: 15 października 2016

Niezbyt sympatyczna obsługa, pomijając już to, że sobie na barze ze sobą grupa z personelu dość głośno dyskutowała. Kelnerka z miną posępną. Pizza może być.

• Data wizyty: marcu 2016
Dziękujemy, Sonia K

InVito Pizza & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w InVito Pizza & Pasta? Podziel się wrażeniami!