“Średnio”
InVito Pizza & Pasta — recenzja

InVito Pizza & Pasta
Nr 380 wśród 1 570 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Średnio”
Zrecenzowano: 18 października 2016

Dobra lokalizacja, stosunek ceny do jakości mógłby być trochę lepszy. Duży wybór pizz, ze świetnym ciastem, jednak dodatki mogłyby być lepszej jakości. Ogólnie brakuje doprawienia, polotu. Makaron średni, do zjedzenia, jednak nic specjalnego. Dość miła obsługa. Restauracja do zjedzenia i zapomnienia. Nie jest zła, ale też nie warta zapamiętania.

• Data wizyty: październiku 2016

Najpierw j. polski
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
9 recenzje(-i) restauracji
“Obsługa miała gorszy dzień?”
Zrecenzowano: 15 października 2016

Niezbyt sympatyczna obsługa, pomijając już to, że sobie na barze ze sobą grupa z personelu dość głośno dyskutowała. Kelnerka z miną posępną. Pizza może być.

• Data wizyty: marcu 2016
Dziękujemy, Sonia K
Stargard Szczeciński
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
4 recenzje(-i) restauracji
“Smacznie, chociaż zabrakło mi estetyki zaserwowania.”
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2016

Obsługa normalna, wystrój typowy, duża przestrzeń na plus, tv dla chętnych. Pizza dnia (32cm za 13.90zł smak zależny od dnia tygodnia ) była na prawdę smaczna. Penne z kurczakiem i szpinakiem również bez zastrzeżeń, porcja duża. Jedyne czego zabrakło to właśnie bardziej estetyczne sposobu podania na talerzu.

• Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, ilonaw335
Torun, Torun, Poland
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“PIzza w porządku, obsługa do poprawy”
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2016

Pizza mi smakowała, choć ciasto było dość cienkie, ale rozumiem - każda knajpa podaje według swoich gramatur. Trochę słabiej z obsługą, nie dostaliśmy nic pod talerze, po przekazaniu zapłaty powiedzieliśmy wyraźnie "Dziękuję", co znaczyło, że reszta jest napiwkiem, ale mimo otrzymaliśmy ją z powrotem. Na pewno można nieco popracować nad obsługą.

• Data wizyty: lipcu 2016
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Recenzja”
Zrecenzowano: 11 lipca 2016

Dobra lokalizacja , dwa kroki od rynku. Jedzenie smaczne. Duża ilość pizz do wyboru, Możliwość oglądnięcia meczy na kilku TV

• Data wizyty: lipcu 2016
Dziękujemy, kuniersa

InVito Pizza & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w InVito Pizza & Pasta? Podziel się wrażeniami!