Kraków

“Miejsce z klimatem”
Siesta Cafe — recenzja

Siesta Cafe
Nr 39 wśród 123 Kawa i herbata (Kraków)
Opis: W naszej ofercie znajdziecie Państwo cały wachlarz doskonałych kaw w przystępnej cenie, poczynając od espresso po specjalność lokalu: siesta cafe. Duży wybór herbat, koktajli i innych napoi bezalkoholowych. Z drugiej strony wytrawne włoskie wina i półsłodki węgierski tokaj. Oferujemy również szeroki wybór piw, od ciekawych smakowo piw z lokalnych manufaktur po klasyczne wyroby browaru Żywiec. Serwujemy również przepyszne ciasta: szarlotkę, sernik, ciasto czekoladowe. Naszą specjalnością są autorskie desery lodowe oraz słodkości których nie znajdziecie w żadnej innej krakowskiej kawiarni. Serwujemy również tosty i pucharki musli na śniadania, a w chłodne wieczory przepyszną czekoladę i rozgrzewające alkohole: miód, grzane wino i piwo i cydr w wersji zimowej. Wszystko to w spokojnym rano i nieco bardziej gwarnym wieczorami miejscu, na najbardziej uroczej ulicy Krakowa; którą w letnie wieczory można podziwiać z naszego ogródka. Zapraszamy!
Zrecenzowano 5 września 2019

Miejsce klimatyczne, blisko rynku, ale z dala od tłumu turystów. Szarlotka i torcik czekoladowy bardzo smaczne. Ceny niewysokie.

Dziękujemy, agnessfood

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Cappuccino rewelacyjne! Ciasta również. Odstrasza jednak cena. Nie adekwatna do wielkości porcji. No ale coź, to Kraków! Szkoda, że bita śmietana do szarlotki jest z automatu.

Dziękujemy, Skierniewice66
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko w jednej recenzji ująć, za co tak bardzo lubię Siestę. Za to że jest uroczą, niewielką kawiarenką z niesamowitym klimatem, rzut beretem od Rynku Głównego? To na pewno. Gra tu fajna, spokojna muzyka, jest śliczny, przytulny wystrój. Obsługa zawsze jest miła i staje na wysokości zadania. Uwielbiam Siestę za pyszne ciasta, desery, za kawy i herbaty, za drinki i co tylko znajduje się w menu na dodatek, zwłaszcza biorąc pod uwagę bliskość rynku, ceny są dość niskie uwielbiam tu wracać!

Dziękujemy, kga42019
Zrecenzowano 23 maja 2019

Super miejsce w super lokalizacji. Niby centrum ale tak na uboczu, nie ma dużego ruchu. Wnętrze czarujące, przytulne. Czekolada najlepsza jaką kiedykolwiek piłam! Kawa równie dobra, a ciasta powalające! Odwiedzam to miejsce prawie zawsze jak jestem w Krakowie od lat!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MagdalenaZ1036
Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Sytuacja ze środy 9.01. Wchodzę do kawiarni z dwiema koleżankami. Na nasze "dzień dobry" nie odpowiada ani kelner siedzący za barem, ani siedząca z kimś przy stoliku kelnerka. Usiadłyśmy przy stoliku pełnym naczyń, które, co prawda, dość szybko zostały przez kelnerkę zebrane (ponownie bez żadnego "dzień dobry z jej strony"), po czym na brudnym stoliku położone zostało menu. Poprosiłyśmy o starcie kilku zaschniętych plam czekolady ze stolika. Tego zadnia podjął się już kelner, próbując zetrzeć czekoladę suchą chusteczką higieniczną. Nie udało się, więc jedną plamę zeskrobał paznokciem i wrócił za bar. A my wyszłyśmy z kawiarni. Była to któraś nasza wizyta w Sieście (zawsze było w porządku, stąd też ponowny wybór kawiarni), nigdy dotąd tak się nie rozczarowałyśmy załogą. Totalne olanie klienta.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Amelia2905

Siesta Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Siesta Cafe? Podziel się wrażeniami!