Kraków

“Pierwsza i na pewno nieostatnia wizyta.”

Edo Fusion Asian Cusine
Zamów online
Nr 196 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja azjatycka Edo Fusion została stworzona z miłości do jedzenia, jego poznawania i kreowania. W menu restauracji znajdą Państwo potrawy o niewątpliwie japońskiej proweniencji, wzbogacone jednak smakami i aromatami przywodzącymi na myśl reminiscencje tajskie, meksykańskie, a może i śródziemnomorskie. Mamy nadzieję, że skosztowanie naszych potraw okaże się ze wszech miar ciekawym oraz niezapomnianym doświadczeniem kulinarnym. Wnętrze lokalu jest bardzo przestronne, nowocześnie urządzone w odcieniach szarości i zieleni z elementami roślinnymi. Woda spływająca po ścianie sprawia, że słyszymy kojący szum. Wszystkie detale, wystrój wnętrza, potrawy oraz muzyka doskonale ze sobą współgrają i razem się komponują.

Jedzenie całkiem smaczne, szybko zaserwowane. Obsługa bardzo miła i życzliwa, pani kelnerka z chęcią doradzała i pilnowała, aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Z pewnością tam wrócę.

Dziękujemy, peanuttie

Bylam dwa razy, jadlam ramen, ktory bardzo mi smakował, podobnie sushi, dodatkowo dobre piwo. Kelnerzy sympatyczni, zwłaszcza pierwszego dnia obsluga byla super miła:-) polecam

Dziękujemy, 214ankar
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy wraz z narzeczoną ramen oraz sushi i bardzo nam smakowało. Ładny, klimatyczny lokal. Ceny przystępne, bardzo polecam

Dziękujemy, 672wiktors
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z racji walentynek musieliśmy zrobić rezerwację. Zamówiliśmy zupę, danie główne (dla mnie bulgogi) i deser. Zupa była mocna, esencjonalna i ciekawa w podaniu. Bulgogi nie prezentowały się zbyt estetycznie ale były smaczne i sycące. Tiramisu macha ciekawe ale nic poza tym. Lokal ładny, ale część dekoracji w przeciętnym stanie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, micdal3
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr Z, Kierownik, Edo Fusion Asian CusineOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2019

Szanowny Panie,
dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że ogólna opinia o wizycie jest pozytywna.
Oczywiście popracujemy nad niedoskonałościami. Liczymy, że kolejną wizytę będzie Pan mógł uznać za wysoce satysfakcjonującą.
pozdrawiamy!

Zrecenzowano 9 maja 2019

Po kilku latach mijania tego miejsca postanowiłam odwiedzić. Dosyć bogate menu, uprzejma obsługa. Bardzo dobre, świeże ryby. Na pewno tam wrócę - nie tylko na sushi.

Dziękujemy, patrycjalucja

Pani Patrycjo,
bardzo cieszymy się, że w końcu udało się nas odwiedzić, a zamówione dania sprawiły, że ma Pani ochotę do nas wrócić. Będzie nam niezwykle miło gościć Panią ponownie.
pozdrawiamy serdecznie

Edo Fusion Asian Cusine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Edo Fusion Asian Cusine? Podziel się wrażeniami!