“Uwielbiam”

Malaga Lunch Bar & Cafe
Nr 54 wśród 83 Desery (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 29 października 2014

Uwielbiam kawę. Wspólnie z żoną uwielbiamy przyjść do cafe malaga, gdzie można napić się kawy z porządnego ekspresu i gdzie kawa ma intensywny smak. Mam niestety wrażenie, że w pozostałych kawiarniach na płycie rynku sypią za mało kawy. Tutaj kawa ma zapach, smak i jest podana przez śliczne i uśmiechnięte dziewczyny. W lecie ogródek, w zimie - wieczorki hiszpańskie, które pozwalają nam się odprężyć, wypić lampkę wina i zjeść niewielką przystawkę. Ceny przystępne, miła obsługa, wykończenie z pomysłem.

Do cafe malaga można również przyjść z Klientem i omówić dyskretnie całość spraw. Wybrane stoliki są ustawione z dala "od ciekawskich uszu", co pozwala poprowadzić efektywną rozmowę.

Pozdrawiam

Michał

Termin wizyty: październik 2014
Dziękujemy, micha_900

Zrecenzowano 1 września 2014

Polecam to miejsce. Idealna lokalizacja i miła obsługa. Ceny również niewygórowane. Przystawki które zamawialiśmy oraz kawa i soki ze świeżych owoców były naprawdę pyszne. Zachęcam do wejścia do środka kawiarni - super wystrój wnętrz, ładny i cichy dziedziniec, fontanna itd.

Termin wizyty: wrzesień 2014
2  Dziękujemy, 963arkadiuszm
Zrecenzowano 5 kwietnia 2014 z urządzeń przenośnych

Nie miłe kelnerki. Widać było nerwową atmosferę pomiędzy nimi co dadatkowo wpłynęło na to, że marzyłem żeby stamtąd jak najszybciej wyjść. Na obsługę czekałem pół godziny pomimo prawie pustego lokalu. Mój przyjaciel był wściekły na mnie że go tam wyciągnąłem przed odlotem samolotu. Sam deser wcale nie był niesamowity i wart pieniędzy. Odradzam!!!!!

Dziękujemy, 968maciejc
Zrecenzowano 5 lutego 2014

W Cafe Malaga znalazłam sie przez przypadek wraz z moimi przyjaciółmi. Przyjemna kawiarenka w centrum rynku mile nas zaskoczyła.Po pierwsza wygodne fotele bardzo duży plus,przyjemna muzyka i idealnie dopasowany polmrok dodają uroku tej hiszpańskiej knajpce wprost idealne miejsce na pierwszą randkę!!! Co do obsługi nie mamy zastrzeżeń przemiłe młode i piękne panie urzekly nas - nie wszędzie można doznać takiej zyczliwosci.Pyszne i w dobrej cenie wino i piwo grzane plus słodkie naleśniki z serem i wisnia to coś czego szukaliśmy.
Naprawdę gorąco polecam !!!

Termin wizyty: styczeń 2014
Dziękujemy, cukiereczek
Zrecenzowano 2 czerwca 2013

Do tej kawiarni trafiłem przez przypadek. Deszcz uniemożliwił nam zwiedzanie więc szukaliśmy jakiegoś schronienia. Do Cafe Malaga niełatwo trafić, ale warto spędzić trochę czasu szukając. Kawiarnia była prawie pusta, z grupą 7 osobową nie było problemów znaleźć miejsca. Obsługa miła, dobre kawy i desery. Polecam Czekoladową Delicję.

Termin wizyty: czerwiec 2013
Dziękujemy, Dadus1

Malaga Lunch Bar & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Malaga Lunch Bar & Cafe? Podziel się wrażeniami!