Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego
Zapisz
Miejsce odprężenia

Polecam to miejsce osobą, które nawet nie są fanatykami botaniki. Można zobaczyć tu wiele gatunków... Przeczytaj więcej

837juliap
Idealne miejsce na spacer

Trafiłam do ogrodu w czasie pandemii, więc wszystkie szklarnie i palmiarnie były niedostępne dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2020
AnnaWabik

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spokój, relaks i piękne rośliny w centrum miasta ❤ można odpocząć od zgiełku miasta nie wyjeżdżając z niego.

Dziękujemy, tinkiee20
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Idealne miejsce na przerwę w zwiedzaniu Krakowa. Miejsce gdzie podziwiając wspaniałe rośliny można odetchnąć od miejskiego hałasu. Należy pamiętać ze szklarnie w piątki są nieczynne !!!

1  Dziękujemy, haynor
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajnie było, bardzo mało ludzi. Chyba mamy susze. Rozczarowaliśmy się gdy nie wkuscili nas do storczyków.

1  Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Mimo, że w Krakowie bywam często to moja pierwsza wizyta w ogrodzie botanicznym. Lepiej późno niż wcale bo miejsce to ma sporo do zaoferowania. Wiele pięknych roślin, zapachów i przede wszystkim spokój. W upalne dni trzeba wziąć jednak pod uwagę ze wszystkie szklarnie z roślinami tropikalnymi, które są sporą atrakcja są zamknięte ze względów bezpieczeństwa- panuje w nich nieludzko wysoko temperatura. W ogrodzie wciąż jest sporo do zrobienia. Sporo przestrzeni jest niezagospodarowane ale na pewno jest to miejsce warte zobaczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, MartaG1982
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Prawie wsamym sercu miasta usytuowany Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego z pięknym pałacem Śniadeckich w nim ogrom roślin małych i dużych, pięknych kwiatów, krzewinki, krzewow, egzotycznych drzew stawów z pięknymi roślinami. Dla zmęczonych altanki i ławeczki, dla chętnych palmiarnie w nich raj dla oczu i zapachy orientu. Serdecznie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Hungarospa