“Bardzo dobra pizza”
A'petyt Bistro — recenzja

A'petyt Bistro
Nr 1 061 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Polecam pizze w tym lokalu, jest naprawdę bardzo smaczna, ciasto dobrze zrobione, nie jest nasiąknięte tłuszczem, dobrej jakości ser, smaczne i świeże składniki, bardzo pozytywne wrażenie, polecam

Dziękujemy, magdaJuras91

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do lokalu wpadliśmy podczas zwiedzania Krakowa, zamówiliśmy pizzę i makarony, wszystko bardzo smaczne, makaron smakował świetnie, ceny przyzwoite, uważam że nie jest drogo. Obsługa grzeczna i profesjonalna, będziemy wracać podczas przyjazdu do Krakowa.

Dziękujemy, Damian J
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tutaj na obiedziec i jedzenie mi smakowało, kotlet schabowy był taki jak powinien być, dobrze wyśmażony, ale soczysty, żurek staropolski też bardzo dobry, szczególnie jak na taką cenę, polecam lokal.

Dziękujemy, anitaD7815
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wybrałem z polecenia, znajomi polecami tutaj pizzę ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na inne dania, mianowicie pierś grillowaną oraz tagliatelle, z przyjemnoscia przyznaję, że jedzenie było naprawdę smaczne, makaron jeden z lepszych jakie miałem okazję jeść. Następnym razem spróbujemy pizzę :)

Dziękujemy, Adam C
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smakowała mi tutaj wydatkowo dobrze. Ciasto smaczne, dodatków tyle ile trzeba, całość dobrze skomponowana. Zostałem również dobrze obsłużony, czas oczekiwania na pizzę ok.

Dziękujemy, 153rafa_g

A'petyt Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w A'petyt Bistro? Podziel się wrażeniami!