Zrecenzowano 19 lipca 2016

Byłem w tym "hostelu" w lipcu 2016 roku. Na początku konsternacja bo nie mogłem znaleźć adresu Składowa 14b. Rozpytałem starszą panią spod nr 14 i mi pokazała budynek - mówiąc jednak, że tam już chyba dawno nie ma żadnego hotelu... Napięcie rosło. Gdy podszedłem pod wskazany adres okazało się, iż nie ma tam żadnej informacji o prowadzeniu usług hotelowych. Nie mogłem się dostać do środka, gdyż w drzwiach nie było klamki (właściciel później tłumaczył że to dla naszego bezpieczeństwa by nikt postronny nie wchodził). Otworzyła mi młoda dziewczyna, która nie wiele wiedziała. Recepcja to chyba składzik na szczotki na środku którego stało biurko. Na pierwszy rzut oka panował duży bałagan. Widać że obiekt był w trakcie remontu. Na korytarzu stały jeszcze jakieś drzwi ofoliowane. Pracownica (tak sądzę) dała mi jednak klucze do pokoju. Wyglądało na to, że jednak na mnie czekają. Pokój mnie miło zaskoczył. Był przestronny i czysty. Łazienka również nie była mała. Jedyny jej minus to podciekająca woda pod kabiną prysznicową. Na wyposażeniu był czajnik elektryczny. Telewizor duży i płaski - działał. Na parkingi w Krakowie nie dajcie się nabrać i dobrze rozpytujcie. Tu za parking służyło jakieś pobocze na którym żółtą farbą było wypisane zakaz parkowania. Właściciel obiektu (tak sądzę) był sympatyczny i pomocny. Oświadczył, iż można tam parkować. Jest tam jakiś spór o cały teren i póki nie zostanie on wyjaśniony mogą tam spokojnie parkować wszyscy goście hotelu za darmo. Wszystko wskazywało na to, że jednak pobyt będziemy z rodziną wspominać z przyjemnością, gdyby nie to, że dzień po naszym wyjeździe dostałem mejl od właściciela abym oddał mu ręczniki!!! Tym czasem żadnych ręczników nie dostaliśmy. Czar prysł. Nie polecam.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, grzesiekgrzesiek2016
Zrecenzowano 6 października 2015 z urządzeń przenośnych

Pokój jako tako był czysty i ładny ale jego powierzchnia to jakiś żart. Otwierasz drzwi i od razu kladziesz się na łóżku. Do tego ta recepcja. Przejeżdżamy, dostajemy klucze,otwieram pokój i się okazuje ze zajęty przez kogoś. Lokalizacja kiepska, blisko torów. I z górnych pokoi słychać wszystko co się dzieje i co oglądają w tv bo niesie się przez wentylację. Nigdy więcej.

Data pobytu: październik 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Dawid D
Zrecenzowano 15 września 2015

brak tablicy informacyjnej o świadczonych usługach - czy legalnie prowadzony ? informacja green energy rooms na kartce xero na płocie !!!!! nie wiadomo co to jest ?
Taksówkarze krakowscy nie znają tej wypożyczalni pokoi...Zastałem brudny pokój i łazienkę,chyba pościel nie była zmieniona.Nie warty tej ceny i okolica nieciekawa..

Wskazówka dotycząca pokojów: nie widziałem innych pokoi
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, stanisław k
Zrecenzowano 18 maja 2015

Przy rezerwacji warto zapytać o wielkośc pokoju. W moim przypadku okazało się, że 2 osobowy pokój miał wymiar ok 2 x 2,5 m. Zmiescio sie WYGODNE podwójne łózko, mały stolik i jedno krzesło. Brak szafy. Jest jedynie wieszak nad stolikiem. Wyposażenie extra to tv i stojaca lampa. Srednio czysto. poplamione krzesło. Łazienka duza. Brak mozliwosci korzystania z umywalki, bo jest za słaby odpływ wody. Zimnej wody. Ciepła jakos nie chciała leciec. Kabina prysznicowa półotwarta z atrakcjami w postaci zalewania połowy łazienki. Wyposażenie dodatkowe - suszarka, szafka z 2 szufladami i papier toaletowy. Czysto. Duze i dobre sniadanie ( 20 zł od osoby ) przynoszone do pokoju. Niestety w tej oszlamiajacej przestrzeni i jednym krzesle ktos musiał jeść siedząc na łózku :). I wszystko byłoby do przyjecia gdyby nie cana. Tzw "doba hotelowa" dla dóch osób ze sniadaniem, trwajaca od 15 do 11 kosztuje w tym przybytku rozkoszy 206 zł. Hotelo-hostel "zapewnia" w cenie 20 min spacer do najbliższego przystanku komunikacji. Darmowe miejsca parkingowe, to mozliwośc pozostawienia samochodu wzdłuz ulicy. Opcja dostepna dla każdego bez konieczności spania w hostelu. Nie polecam chyba, że akcie desperacji.

Wskazówka dotycząca pokojów: wybrac w innym hotelu
  • Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Wiktor Z
Zrecenzowano 5 maja 2015

To co wydarzyło się w tym ,,hotelu" przechodzi ludzkie pojęcie! Zarezerwowałem pokój dwuosobowy na początku kwietnia na weekend majowy, dostałem telefon 2 dni przed planowanym przyjazdem, że zapisy robiła stażystka i coś poszło nie tak i nie ma tego pokoju. Oczywiście to była ściema. Zadzwonił znajomy i powiedziano mu, że mają pokój ale nie tak jak ja rezerwowałem za 150 zł tylko za 450 zł. Wiec po dość ostrych wymianach słów właściciel zaproponował, pokój który może nam ewentualnie udostępnić, padły słowa, że pokój nie odstaje od klasy innych pokojów a nawet jest większy, tylko nie ma telewizora. Więc się zgodziłem. Na miejscy zobaczyliśmy, że to nie jest pokój tylko jakiś magazynek, stały tam wiadra, nocnik, lodówka pełna czyjegoś jedzenia, napoczęte majonezy itp., pająki w łazience, sufit nad łóżkiem jakieś 60cm i inne atrakcje. Obsługa nie pomogła znaleźć nic zastępczego. Właściciela oczywiście nie było całą majówkę bo nie tylko ja zostałem oszukany i nie chciał mieć kontaktu z klientami. Słyszałem o historii podziału pokoju 2-osobowego na pokój 4-osobowy parawanem przez środek. Jednym słowem DNO.

• Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Adrian N