“To miejsce warto odwiedzić.”
Zielone Tarasy — recenzja

Zielone Tarasy
Nr 609 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Różnorodność dań.. dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. :) kawa mrożona z lodami na te upalne dni - strzał w dziesiątkę. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. A widok na panoramę miasta, cudny! Polecam :)

Dziękujemy, Sylwiaaaaaaaaaaaa

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna wizyta z miłą obsługą. Jedzenie było smaczne. Fajną opcją jest darmowa kawa do każdego śniadania ;). Polecam

Dziękujemy, taxibuskrakow
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Tragiczne jedzenie, zamówiona przez nas pizza była bez smaku, składa się z produktów niskiej jakości (np. krewetki / szynka / pomidory)... nie polecam. Jedyną zaletą jest lokalizacja, piękny widok z tarasu na miasto.

Dziękujemy, Alexandra_trip_adv
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce,piękny widok, przemiła obsługa- każde z poleconych dań było wyśmienite. Gorąco polecam ! Napewno jeszcze wrocimy :)

Dziękujemy, 431wiktorias
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo trafiliśmy na tę restauracje ze znajomymi po dokonaniu zamówienia Pani kelnerka oznajmiła, że czas realizacji zamówienia będzie wynosił do 15 minut czekaliśmy niektórzy z nas około godziny ponieważ byliśmy w 8 osób. Dodatkowo nie można rozbić rachunków tylko dostaje się 1 zbiorczy dla wszystkich ale co nas najbardziej zaskoczyło to do rachunku została doliczona usługa gastronomiczna 10% od wartości zamówienia. Także nie polecam tej restauracji.

Dziękujemy, 707grzesiekp

Zielone Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zielone Tarasy? Podziel się wrażeniami!