“Smacznie i sympatycznie”

Cafe Botanica
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 215 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W niedzielne popołudnie wpadliśmy z grupą znajomych na kawę i ciastko. Obsługa sprawnie się nami zajęła, kawa i słodkości smaczne (szczególnie polecam ciasto Red Velvet). Ceny jak na lokalizację bardzo przystępne. Z pewnością jeszcze kiedyś tam powrócę.

Dziękujemy, Marek K

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Cafe Botanica to miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Zieleń, malowidła pozwalają się zrelaksować i zapomnieć choć na chwilę o zatłoczonym mieście. Byłam tam na kawie i deserze. Jedynym minusem były niewielkie porcje deserów.

Dziękujemy, Dominika S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysokie ceny - małe porcje.

Zdecydowanie teraz nie polecam, ceny poszły zdecydowanie w górę a ilość porcji do ceny jest śmieszna.
Makarony są bez smaku a „ich specjalność” bułka (dokładnie teraz nie pamietam nazwy) za 17zł nawet dziecko by się nie najadło.

Nie polecam.

Dziękujemy, 01jk
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny wygląd kawiarni, masa zielonych kwiatów, herbatka bardzo dobra. Fajne jest to, że można coś zjeść. Tost klasyczny mi nie smakował, mega suchy był. Ale poza tym wszystko ok i polecam z całego serca

Dziękujemy, Asia12345_trip
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

To niesamowicie urokliwe miejsce w ścisłym centrum Krakowa. Pięknie umeblowany i udekorowany lokal. Idealny na spotkania dla par, ale również w większym gonie znajomych. Obsługa bardzo miła. Zamówiliśmy Aperol Spritz i bajgle, drinki dostaliśmy dość szybko, a na bajgla trzeba było poczekać. Warto było bo był przepyszny. Na pewno tu jeszcze wrócimy. Polecam to miejsce z czystym sumieniem.

Dziękujemy, 125urszulagk

Cafe Botanica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Botanica? Podziel się wrażeniami!