“Lancelot”

Bar Italiano - Pizzeria
Nr 86 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pod wzgledem pizzy to jestesmy pod wielkim zaskoczeniem.Jedzac wiele pizz w zyciu,to ciasto jest rewelacyjne.Zadko,a nawet bardzo zadko takie sie trafia.Personel w recz przemily i atmosfera naprawde"COOL".Polecamy.

Dziękujemy, Paweł Ł
Napisz recenzję
Bar Italiano - Pizzeria — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepszy bar z włoskim jedzeniem i ta pizza mniam. Najlepsza pizza w całym Krakowie. Tam i tylko tam,świeże składniki,gorąca,pyszna. Obsługa bardzo miła.bak przy rynku głównym,jestem tam gościem raz w miesiącu bo jak pizza to tylko tam!:)

Dziękujemy, _jomajcher9
Zrecenzowano 26 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bar Italiano to restauracja, która zasługuje na cały esej, w którym można było by opisać wyjątkowość tego miejsca. Kulturalna i miła obsługa, nietuzinkowy klimat oraz przepyszne jedzenie to główne atuty tego lokalu. Wraz z grupą przyjaciół jesteśmy zgodni, że odwiedzone przez nas miejsce zasługuje na pozytywny komentarz i najwyższą ocenę. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano 1 maja 2017

Fajny klimat stare /nowe skutery swietna pizza i mili własciciele zdecydowanie polecam fajne miejsce z klimatem i zapachem Włoch

Dziękujemy, lujert
Zrecenzowano 23 marca 2017

Byłam szczerze zdziwiona, że takie miejsca jeszcze istnieją- wystrój rodem z PRL, wielki, przytłaczający bar, cisza i smutek bijący zarówno z wystroju jak i do pań kelnerek- wyjątkiem był całkiem barwny pan ( właściciel/ kelner? )- ciężko określić jego rolę w lokalu, gdyż zachowanie wskazywało na właściciela, strój na pomocnika pomocnika młodszego kucharza, który chyba jeszcze nie zdążył się przebrać po drzemce. Być moze specyficzne zachowanie w/w pana ma swoje grono odbiorców, ale dla człowieka "z ulicy" było lekkim szokiem. Gość czuje się jak intruz, pytanie pana "która z Pań nie je?" ...nie wiem nawet jak to skomentować. Jedzenie jak jedzenie, w sumie nijakie, raczej nie wrócę tam ani ja, ani moi znajomi. Osobliwa dekoracja w postaci stosu śmieci na lodówce i hit przy drzwiach- prawdziwa Vespa z wielką kartką "Nie dotykać"- naprawdę ??????? Jesteśmy w muzeum ( chyba Barei) czy we włoskiej restauracji? Absolutnie nie ma po co odwiedzać tej restauracji, no chyba żeby się zdziwić- ale na to szkoda wydawać pieniądze.

Dziękujemy, Gosia Z

Bar Italiano - Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Italiano - Pizzeria? Podziel się wrażeniami!