“Świetne miejsce i świetna pizza”

Bar Italiano - Pizzeria
Nr 66 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 91
8 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Świetne miejsce i świetna pizza”
Zrecenzowano: 23 stycznia 2017

Wybraliśmy się tam na kolację. Miejsce blisko rynku, ale czuje się spokojny klimat i zapach pizzy. Wybraliśmy 2 różne pizze - obydwie przepyszne, a ciasto do pizzy przepyszne, dodatki w odpowiednich ilościach.
Obsługa bardzo miła i nienarzucająca się.
Wystrój - gdzie nie spojrzeć Italia :)

• Data wizyty: styczniu 2017

• Dowolne
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 2
“Rewelacyjna pizza w przyjemnym wystroju”
Zrecenzowano: 4 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawy włoski klimat, pizza o cudownym smaku, karta odpowiedniej wielkości i bardzo miła dyskusja. Byliśmy z 3.5-latką, która dostała pizzę wyciętą w kształt Myszki Miki i na deser dostała gratis lizaka, więc też była zachwycona wizytą :)
Btw. Mają prawdziwą mozzarella di bufalla!

Data wizyty: styczniu 2017
14 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Wyśmienita pizza!!”
Zrecenzowano: 4 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, miła obsługa, dużo obcokrajowców - byliśmy jedynymi Polakami :) Wielkim plusem jest przewijak dla niemowląt! Na fotce pizza Myszka Miki dla dzieci. Polecam!!

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Joanna W
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 75
34 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
“Kawałek Włoch w Krakowie ”
Zrecenzowano: 17 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Po pierwszej wizycie w tym miejscu wiedziałam czego się można spodziewać- bardzo smacznej pizzy i dobrej obsługi. Tym razem wybrałam jeszcze penne ze szpinakiem i gorgonzollą - rewelacja!! Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie obsługa (Pan- właściciel?) który zapytany o szczegóły dań wiedział o czym mówi (np . dobry ser parmezan ). Widać że w to miejsce jest wkladane serce. Szczerze polecam a właścicielom dziękuję i gratuluję.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Monika G
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Kawałek Włoch w Krakowie”
Zrecenzowano: 16 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zachęcone rekomendacją Trip Advisora odwiedziłyśmy tę restaurację w piątkowe późne popołudnie i nie zawiodłyśmy się. Już od progu urzekła nas cudowna atmosfera rodem z ciepłych Włoch. Przemiła kompetentna obsługa, przytulne i stylowe wnętrze i świetne jedzenie - czy trzeba czegoś więcej, aby miło spędzić wieczór? Zamówiliśmy pizzę i był to strzał w 10 - świetne cienkie ciasto z odpowiednią ilością farszu zadowolić może najwybredniejszych. Do tego niezłe wino, a na koniec espresso i koniecznie wyborne tiramisu. No i przepiękny uśmiech kelnerki.Na pewno wrócimy nie raz!

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Monika R

Bar Italiano - Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Italiano - Pizzeria? Podziel się wrażeniami!