Kraków
Cracow free tours/ Kazimierz tour

Pani Ela była wspaniała przewodnikiem, z duża wiedza. Polecam z całego serca! Duża wiedz pani Eli o... Przeczytaj więcej

Anna P
free tours cracovia

Zrecenzowano: 13 listopada 2018
pinoemma3
Comacchio, Włochy
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 363)

Zrecenzowano: 23 grudnia 2018

Każdy kto jest uwrażliwiony na sztukę powinien tu być i zwiedzić. Sama budowla do tego zachęca i zaprasza.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, marian122257
Zrecenzowano: 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

bella visità guidata. molto brava la guida lidia a parlare italiano nonostante sia polacca, molto preparata e pronta sempre a risolvere dubbi e curiorsità. si vede che gli piace la cultura non solo della polonia.

nice guided tour. very good guide lidia to speak Italian despite being Polish, very prepared and always ready to solve doubts and curiosity. it is seen that he likes the culture not only of Poland.

fajna wycieczka z przewodnikiem. bardzo dobry przewodnik lidia mówić po włosku, mimo że jest polski, bardzo przygotowany i zawsze gotowy do rozwiązania wątpliwości i ciekawości. widać, że lubi kulturę nie tylko Polski.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, pinoemma3
Zrecenzowano: 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Podczas wyjazdu do Krakowa uczestniczyliśmy z grupą międzynarodowych przyjaciół w wycieczkach po starym mieście i dzielnicy żydowskiej. Profesjonalnie i ciekawie przedstawione historie zapadły nam w pamięci, na pewno wszyscy patrzymy teraz inaczej na Kraków. Serdecznie polecam wziąć udział! :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Alicja K
Zrecenzowano: 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Świetny sposób na pokazanie znajomym miasta! Zabawinie, kompetentnie, aż chciałby się jeszcze raz! :)polecam wszytkim serdeczne

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Aga S
Zrecenzowano: 1 listopada 2016

Bardzo ciekawa wycieczka, uwzględnione najważniejsze miejsca. Przewodnik - Paulina, bardzo sympatyczna. Polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, AdrianK3905