“.”
Trezo Restauracja — recenzja

Trezo Restauracja
Nr 24 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Jedzenie bardzo dobre. Ale obsługa... litości. Z początku ten lokal robił robotę , złego słowa nie mogłem powiedzieć. Fajni ludzie , zajawieni tym co robili. Kilka moich znajomych nawet tam pracowało i widać , że naprawdę lubili tę robotę. Ale w ostatnim czasie ? chyba ktoś powinien to miejsce przewrócić do góry nogami.

Dziękujemy, kiki1ana
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: annaq458, Manager, Trezo RestauracjaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinia i uwagami.
Życzymy wszystkiego dobrego
Team Trezo

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Elegancka restauracja, położona w uroczej dzielnicy Kazimierz, z kuchnią polską / europejską.
Jednej nocy zjedliśmy obiad, a następnym razem wypiliśmy drinka.
Stosunek jakości do ceny jest optymalny; eleganckie, ale jednocześnie relaksujące otoczenie; jedzenie jest niezwykłe (moje mięso było fantastyczne w smaku i delikatności). Średnie porcje.
Nuty zasługi dla muzyki na żywo (klasyczny duet gitarowy / skrzypce), angażującej i, co więcej, dla usługi: wszyscy naprawdę gościnni, przyjaźni, uśmiechnięci i bardzo życzliwi, abyś poczuł się jak w domu.
W tym Malina była naprawdę wyjątkowa.
Ogólnie rzecz biorąc, restauracja, którą bardzo polecam: muzyka na żywo, świetna obsługa, znakomite jedzenie i niskie ceny: o co więcej można prosić?

Dziękujemy, Domain C
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa, poziom artyzmu w przygotowaniu i przystrojeniu potraw na najwyższym poziomie. Podniosły klimat i obsługa rzeczywiście słono kosztują, ale nie żałuję żadnej wydanej tam złotówki...
Polecam każdemu, kto chce spędzić czas w wyjątkowy i naprawdę niecodzienny sposób.

Dziękujemy, marczakajtis
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Ostatnio razem ze swoją przyjaciółką mieliśmy okazje zrealizować bon upominkowy w Trezo. Wrażenie wywarła na nas muzyka na żywo i romantyczna atmosfera. Jedzenie oceniam na 5, świetna jagnięcina i przepyszna sałatka z rostbefem. Polecam!

Dziękujemy, Laughable97
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Lokal przytulny. Miła atmosfera. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Bardzo smaczne jedzenie. W szczególności tatar.

Dziękujemy, Princesssssa

Trezo Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trezo Restauracja? Podziel się wrażeniami!