“Drogi hotel ze średnim standardem”
Sheraton Grand Krakow — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Miejsce nr 40 wśród 260 hoteli w Krakowie
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Drogi hotel ze średnim standardem”
Zrecenzowano: 16 marca 2017

Hotel położony w ścisłym centrum , parę kroków od starówki. Pokoje są czyste i przestronne, Jedzenie skromne i mały wybór, wygląda nieapetycznie. Basen mały i tak smutny, że szkoda się do niego fatygować. Sauny są oddzielnie damskie i męskie , co mi akurat utrudniało relaks, bo chciałam na seans wybrać się z narzeczonym.
Ogólnie zamysł hotelu jest ciekawy, jednak obsługa, jedzenie i basen na totalny minus.

Pobyt: marcu 2017
Dziękujemy, Joanna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SheratonGrandKrakow, General Manager, Sheraton Grand Krakow, 23 marca 2017
Szanowna Pani,

Dziękuję za Pani opinię. Cieszę się, że zarówno lokalizacja, jak i zakwaterowanie przypadły Pani do gustu. Przykro mi natomiast, że oferta jedzeniowa nie sprostała Pani oczekiwaniom. Podczas śniadań w Restauracji The Olive serwujemy naszym gościom ponad 100 różnorodnych produktów, w tym również lokalne specjały, a nawet opcje bezglutenowe. Strefa relaksu została stworzona z myślą o odpoczynku w kameralnej atmosferze – to prawda, że nasz basen jest niewielki, jednak wierzę, że jest w stanie zapewnić odrobinę oczekiwanego relaksu. Jeżeli chodzi o sauny, te dostępne są oddzielnie z uwagi na komfort naszych gości. Do dyspozycji odwiedzających pozostaje także punkt Fitness z możliwością opieki profesjonalnego instruktora. Dziękuję za skorzystanie z naszej oferty i mimo wszystko zachęcam do odwiedzenia nas ponownie.

Napisz recenzję

2 011 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (14)
Data | Ranking
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 9 marca 2017

I z czystym sumieniem mogę napisać, że Sheraton w Krakowie z całą pewnością wywiązuję się należycie z tego zobowiązania. Cena nie jest specjalnie przyjazna, ale noc w odpowiednim standardzie w bezpośrednim towarzystwie Wawelu musi wiązać się z niemałym wydatkiem.
Obsługa bardzo pomocna, kulturalna i zawsze uśmiechnięta. Moi klienci szczególnie komplementowali Panie odpowiedzialne za utrzymanie czystości w pokojach. Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny, która zasugerowała moim klientom różne opcje spędzenia czasu w Krakowie, z których zresztą skorzystali.
Piękne lobby z muzyką na żywo świetnie nadaje się do klimatycznych, krótkich spotkań biznesowych, ale nie tylko.
Śniadania bardzo dobre, ładnie podane i sprawnie uzupełniane są braki.
Polecam spotkania w drink barze na dachu hotelu. Bardzo przyjemne miejsce, z którego rozpościera się fenomenalny widok.
Bar sportowy na parterze spełnia oczekiwania, ale w mojej subiektywnej opinii, lekko odstaje od pozostałej oferty. Na niezobowiązujące spotkanie na meczu przy piwie jest w sam raz.
Sheraton to hotel do którego nie waham się zaprosić najbardziej wymagających klientów z całego świata.
Podziękowania dla managerów za sprawną współpracę, rzetelne informacje i cenne sugestie (np, dotyczące "sky baru")

• Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, tagsum
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SheratonGrandKrakow, General Manager, Sheraton Grand Krakow, 13 marca 2017
Szanowny Kliencie,

Dziękuję za tak pozytywną i szczegółową opinię. Obsługa hotelowa Sheraton Grand Krakow dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom gości - zarówno pod względem komfortowego zakwaterowania, jak i wyśmienitego jedzenia. Bardzo miło słyszeć, że nasz serwis spełnił oczekiwania, a Zespół doradził odpowiednie atrakcje. Cieszę się, że muzyka na żywo pozwoliła jeszcze lepiej spędzić czas w Hotelu i restauracji. To wspaniale, że śniadania przypadły do gustu i sprawiły, że każdy nowy dzień zaczynał się od dawki pozytywnej energii. Nasz Taras Widokowy to rzeczywiście cudowne miejsce i jedno z tych, które klienci cenią sobie najbardziej, zwłaszcza na zakończenie dnia. Piękny widok, wyśmienite menu i doskonały wybór napoi jest gwarancją miłego wieczoru. Serdecznie dziękuję w imieniu całej załogi i zapraszam ponownie do Sheraton Grand Krakow.

Szczecin, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 138
24 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 41
Zrecenzowano: 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przepiękny hotel w najlepszej możliwej lokalizacji gdyż mieści się on przy samym Wawelu. Pokoje prześliczne, wysprzątane , nie można się do niczego przeczepic. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam nie tylko na wypoczynek ale także na spotkanie biznesowe .

Pobyt: lutym 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Łukasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SheratonGrandKrakow, General Manager, Sheraton Grand Krakow, 20 lutego 2017
Szanowny Panie Łukaszu,

Bardzo dziękuję za poświęcony czas na podzielenie się swoją opinią o Sheraton Grand Krakow, szczególnie że jest tak pozytywna. Cieszę się, że zarówno pokoje, serwis, jak i obsługa spełniły Pańskie oczekiwania i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane gościć Pana czy to prywatnie czy biznesowo, w naszym Hotelu.

Sosnowiec, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 203
20 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 92
Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

Byłem w wielu dobrych hotelach nawet 7* w ZEA ten jest tez szczególny. Wysoki poziom usług i obsługi znakomita lokalizacja. No ale jak dostałem do pokoju tort -a miałem w ten dzień urodziny- byliśmy pod wrażeniem. Polecam i jak zawsze przestrzegam przed negatywem malkontentów, których nie brakuje0 ale to nie dla nich miejsce powinni siedzieć w swoim zaścianku.

Wskazówka dotycząca pokojów: Byliśmy na 3 piętrze zawsze widać Wisłę i Wawel no przecież to Kraków
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, marekkarnaus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sheratonKrakow, General Manager, Sheraton Grand Krakow, 26 stycznia 2017
Szanowny Panie Marku,

Jest mi niezwykle miło czytać tak pozytywną opinię. Cieszę się, że pobyt był niezapomnianym doświadczeniem, do czego przyczynił się zgrany i zaangażowany zespół naszych pracowników, który jak zawsze stanął na wysokości zadania. Nie omieszkam wspomnieć im o Pana ciepłych słowach. To wspaniale, że tort okazał się smaczną i miłą niespodzianką. Natomiast w kwestii lokalizacji pozostaje tylko się zgodzić i potwierdzić, że mamy dużo szczęścia znajdując się w samym sercu miasta, u stóp Wawelu i tylko kilka minut spacerem od najważniejszych atrakcji turystycznych.

Mam nadzieję, że będziemy mogli Pana gościć jeszcze nie raz i potwierdzić tym samym niezmiennie wysoki poziom usług.

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 25
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel z renomą, wizytówka sama w sobie, powalająca cena za noc, jednak mając porównanie z hotelami zagranicznymi dochodzi się do wniosku, że jednak jakość nie idzie w parze z ceną. Być może taki standard kraju. Niemniej jednak pokoje całkiem normalne, bez szału. Sporo zagranicznych gości, którzy nakręcają całą machinę. Świetne śniadania, duży wybór, a jakżeby inaczej za kwotę 90 zł :) miła pomocna obsługa. Widoki za oknami nie powalają. Jednak centrum i wszystko pod ręka.

Pobyt: lutym 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Paulina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sheratonKrakow, General Manager, Sheraton Grand Krakow, 13 stycznia 2017
Szanowna Pani Paulino,

Dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie komentarza dotyczącego pobytu w Sheraton Grand Krakow. Miło mi słyszeć, że nasze różnorodne śniadania i dogodna lokalizacja wzbogaciły Pani wizytę w Krakowie. To wspaniale, że nasz oddany i przyjazny zespół wykazał pełnię zaangażowania w obsługę Pani pobytu. Mam nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie tak byśmy mogli zaoferować kolejny niezapomniany i komfortowy pobyt.

Z wyrazami szacunku,

Angela Saliba,
Dyrektor Generalna
Sheraton Grand Krakow
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 482
Hotel Copernicus
Hotel Copernicus
Nr 28 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 494
Holiday Inn Krakow City Center
Nr 34 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 516
Hotel Stary
Nr 51 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 705
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Nr 30 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 602
Grand Hotel
Grand Hotel
Nr 88 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 623
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Sheraton Grand Krakow? Podziel się wrażeniami!

Sheraton Grand Krakow — dodatkowe informacje

Obiekt: Sheraton Grand Krakow
Adres: Powiśle 7, Kraków 31-101, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr2 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr15 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr24 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 470 zł–1 365 zł
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Sheraton Grand Krakow 5*
Liczba pokoi: 232
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Sheraton Grand Krakow. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Sheraton Krakow
Krakow Sheraton

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?