“Super”
Szynk — recenzja

Szynk
Nr 55 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Nowoczesna polska kuchnia oraz wspaniałe lokalne piwo
Zrecenzowano 7 września 2019

Lokalizacja jest super, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie super, zasługuje na 5 gwiazdek, serdecznie dziękuję i wszystkim polecam

Dziękujemy, Anna B

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na obiad. Jedzenie może nie zachwyca, ale nie jest źle. Obsługa za to była bardzo miła i konkretna. Szczerze mogę polecić.

Dziękujemy, Michal_8903
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wizyta w tym miejscu na pewno należała do udanych i zasługuje na 5
punktów w skali tripadvisor. Pyszne jedzenie i nietuzinkowy klimat,
bardzo dobra obsługa i elegancki wystrój. Najlepszy tatar na świecie, a
bliny z kawiorem i śmietaną paluszki lizać. Miałem okazję zjeść też
kaczkę, pierwsza klasa. Bardzo dobry kucharz dba o żołądki gości. Myślę,
że jeszcze nie raz tutaj przyjdę na obiad czy przyjemną kolację. Wystrój
restauracji jest wyważony, nie ma tu przepychu, ale jest klimatycznie i
przytulnie.

Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Tradycyjna Polska Kuchnia, dania dopracowane smaczne a porcje od serca dosłownie i w przenośni ...:) Kaczka z zapiekanka i kapusta czerwona palce lizać - u Fukiera w W-wa takiej nie podaja nawet. Bardzo mila atmosfera, restauracja prowadzona z pasja, świetne produkty, ceny adekwatne do serwisu.
Polecam ;)

Dziękujemy, Maciek P
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta dwójka dorosłych i trójka dzieci. Na początek okazalo się, że nie ma piwa beczkowego, następnie nie bylo chyba trzech wybranych przez nas potraw. Solanka, ktora miała być zupą baardzo mięsną ( tak twierdziła kelnerka) okazala sie bardzo mało mięsna. Smak zupy ok. Krem z cukinii był ok, nie mozna się było przyczepić. Pierogi z mięsem strasznie słone, pielmieni ok ale bez szału. Żeberka w miodzie ok dziecku smakowało. No i nie było by źle, gdyby nie to że restauracja jest naprzeciwko synagogi i wszyscy przychodzą do toalety po czym nie zamykają drzwi ( brak samozamykacza) a mamy styczeń. Szalę na stronę negatywną przeważyła toaleta, brudna osikana... Podsumowując 160zł wydane, jedzenie na trzy, ale otoczka na jeden. Nie polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Sebastian M

Szynk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Szynk? Podziel się wrażeniami!