“Perliczka”
Kogel Mogel Restaurant — recenzja

Kogel Mogel Restaurant
Nr 98 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Super. Smacznie dla oczu i podniebienia. Mila obsluga. Jest wysoki poziom- mozna spokojnie porozmawiac. W tym miejscu nie ma halasu. Polecam : Na zdjeciu dmaczne danie z perliczki

Dziękujemy, Kamil S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za zamieszczoną recenzje. Cieszymy się, że serwis oraz nasza kuchnia sprostały pańskim oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie!

Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wchodząc do restauracji odczuwa się bardzo przyjemną i przyjazną atmosferę. Pomimo, że miejsce jest dość eleganckie i wydaje się być dość zobowiązujące, nie wyczuwa się tu żadnego nadęcia i dzielenia klientów na gorszych i lepszych. Weszliśmy tam w pewien sierpniowy upalny, sobotni wieczór w strojach niekoniecznie wytwornych. Obsługa przemiła, nienarzucająca się, taka jak być powinna. Powierzchnia restauracji duża ale podzielona na kilka pokoi, przez to nie traci na intymności. Przemiłe patio na tyłach lokalu, gdzie w ciepłe wieczory jest naprawdę przyjemnie. Muzyka na żywo, taka typowa do kotleta ale fajnie. Niestety jedzenie rozczarowuje. Charakter, wystrój miejsca, menu sugerują coś więcej niż poprawne, przyzwoite jedzenie. Niestety ani chłodnik ani śledź ani krokiet ani barszcz nie wyróżniały się niczym specjalnym. Powiem szczerze, że jadłam lepsze śledzie w restauracjach o niższym standardzie ale znających się na dobrej polskiej kuchni. Kaczka, którą polecał kelner była smaczna ale też nie był to lot w kosmos.
Tak więc tylko trzy punkty bo wnętrze i obsługa to dużo ale najważniejsze jest jedzenie.

Dziękujemy, magdalenan970
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Public Relations Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań w pełni. Przekażemy uwagi naszemu szefowi kuchni.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, jedno z lepszych w Krakowie. Super obsługa i wspaniałe dania (perliczka, policzki, kaczka, schabowy z kostką, a przede wszystkim kopytka, które uwielbiał mój mąż). To jest opinia z wcześniejszych kilku wizyt, nie tylko moich, ale równiez moich znajomych... do czasu.

Niestety ostatnia wizyta była bardzo niemiła. Kelnerka pomyliła zamówienia odnośnie piwa (przyniosła już otwarte 0,33 i zamknięte 0,5, twierdąc, że takie właśnie zamówiliśmy). Na moją uwagę, że obydwa miały być butelkowe 0,5, zaproponowała, że zapyta barmana czy da się zamienić. Nie dało się, a my stwierdziliśmy, że jeśli już zaszła pomyłka, to niech już tak zostanie, wymienimy tylko zamkniete 0,5 ciemne na jasne. Na tym sprawa powinna się zakończyć, ale kelnerka w głośny (można powiedzieć, że nawet niezbyt grzeczny, zwracający uwagę innych gości sposób), udowadniała nam, że to jednak nasza wina. Z naszej strony, po wyjaśnieniu nie było problemu, pomyłka i tyle, ale głośne wyjaśnienia kelnerki, udowadniające jednak naszą winę i zwracające uwagę innych gości, jak i kelnerów, były nie na miejscu. Bywaliśmy z mężem dosyć często w tej restauracji, ale ostatnio zostałam potraktowana nie jak gość, ale jak ciekawy obiekt obserwacji. Proszę Pani- z zaplecza Pani komentarze naprawdę dobrze słychać, a siedząc do zaplecza przodem, dobrze też widać. Absolutnie takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca w renomowanej restauracji. Dodatkowo polecana jako nowość w karcie biodrówka, była twarda i nie dająca się pokroić, co było chyba oczywiste, bo oddana została niemal w całości. Gratuluję "naszej" Pani kelnerce dobrej zabawy naszym kosztem :) Proponuję lepszy dobór personelu, tym bardziej, że część ich zarobków to napiwki, które my akurat zostawialiśmy dośc spore. Jest wiele restauracji w Krakowie, do tej już nie wrócimy.

Dziękujemy, gaja-yu

Szanowna Pani,

Dziękujemy za opinię. Każdego dnia staramy się, aby nasz zespół tworzyli najlepsi profesjonaliści zarówno w kuchni, jak i na sali restauracyjnej. Wszystkie uwagi przekażemy, aby móc w pełni zaspokoić oczekiwania naszych gości. Zapraszamy do ponownej wizyty w Koglu Moglu!

Pozdrawiam

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja niewatpliwie warta odwiedzenia w Krakowie i przygotowana również na wizyty rodzin z małymi dziećmi.

Dziękujemy, Czylmen

Szanowny Gościu,

jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej restauracji oraz za pozostawienie tak pozytywnej opinii! . Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne eleganckie miejsce. Tradycyjna kuchnia Polska, taką lubimy ale ta w Koglu Moglu niczym niezaskakuje. Jedzenie jest poprawne ale nie zachwyca.

Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Public Relations Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii. Chcielibyśmy się odwołać do uwag w sprawie jedzenia, ale, niestety, są zbyt ogólnikowe.
Każda zdanie na temat naszej restauracji jest dla nas niezwykle ważne, aby stale móc się rozwijać i polepszać dla naszych gości. Mamy nadzieję na kolejną szansę i że zobaczymy Panią u nas ponownie.

Pozdrawiamy

Kogel Mogel Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kogel Mogel Restaurant? Podziel się wrażeniami!