“Bardzo dobre jedzenie i obsługa”
Kogel Mogel Restaurant — recenzja

Kogel Mogel Restaurant
Nr 98 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja niewatpliwie warta odwiedzenia w Krakowie i przygotowana również na wizyty rodzin z małymi dziećmi.

Dziękujemy, Czylmen
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Public Relations Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,

jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej restauracji oraz za pozostawienie tak pozytywnej opinii! . Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne eleganckie miejsce. Tradycyjna kuchnia Polska, taką lubimy ale ta w Koglu Moglu niczym niezaskakuje. Jedzenie jest poprawne ale nie zachwyca.

Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Public Relations Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii. Chcielibyśmy się odwołać do uwag w sprawie jedzenia, ale, niestety, są zbyt ogólnikowe.
Każda zdanie na temat naszej restauracji jest dla nas niezwykle ważne, aby stale móc się rozwijać i polepszać dla naszych gości. Mamy nadzieję na kolejną szansę i że zobaczymy Panią u nas ponownie.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jednym słowem? OBŁĘDNIE! Dziękuję wszystkim tworzącym tą kolację. Doskonały stosunek jakości do ceny. Must have in Crocow!

Dziękujemy, radek0

Szanowni Państwo ,

Bardzo dziękujemy za zamieszczoną recenzję. To bardzo miłe słyszeć tyle pozytywnych słów na temat naszej Restauracji.Cieszy nas fakt iż wszystkie dania spełniły Państwa oczekiwania. Dziękujemy za rekomendację.
Zapraszamy ponownie!

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, extra wino, miła obsługa, przyjemne miejsce. Rozkosz dla podniebienia, cudowna atmosfera, napewno wrócimy!

Dziękujemy, ami080885
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Public Relations Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,

Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej restauracji oraz za pozostawienie tak pozytywnej opinii!Zapraszamy ponownie.
Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylam bardzo zadowolona po wizycie w tej restauracji. Dania na wysokim poziome. dobre wino. muzyka i piekna przestrzeń w ogrodzie. Bardzo miło wspominam ten wieczór. Moge naprawde polecić to miejsce a zwłasza pasztet na przystawkę i deser pistacjowy na deser. Obsługa trochę nie ogarniała ale do wybaczenia.

Dziękujemy, Magdalena H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager R, Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Szanowna Pani,
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasze dania oraz atmosfera spełniły Państwa oczekiwania. Przekażemy uwagi obsłudze. Zapraszamy do kolejnej wizyty! Pozdrawiamy!

Kogel Mogel Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kogel Mogel Restaurant? Podziel się wrażeniami!