“Śliczna, przytulna restauracja i mistrzowska kuchnia”
Kogel Mogel Restaurant — recenzja

Kogel Mogel Restaurant
Nr 65 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

To już teraz jedna z moich ulubionych krakowskich restauracji. Urocza i z doskonałym jedzeniem. W jesienny chłodny dzień złocisty rosół rozgrzał wspaniale, a nóżka z gęsi z sosem śliwkowym - wybitna, zdobyła moje serce. Znakomite wino zaproponowane przez obsługę oraz gorąca, pyszna kawa dodatkowo podniosły poziom zadowolenia. To znakomite miejsce na spotkanie rodzinne lub ze znajomymi oraz na romantyczną randkę. Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, MarzennaLuka
Napisz recenzję
Kogel Mogel Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny wystrój, przepyszne jedzenie! Polcam na przystawkę patte z gęsiny a na danie główne gicz jagnięcą. Porcje dań głównych duże :)

Obsługa na lekki minus, bardzo miła ale mogłaby zwracać większą uwagę na gości i ciszej prowadzić rozmowy pomiędzy sobą na zapleczu :)

Gorąco polecam!

Dziękujemy, pflasinski
Zrecenzowano 25 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja przyciąga uwagę swoim ładnym wyglądem. Świetne miejsce na obiad ze znajomymi i rodziną. Na pewno każdy wyjdzie najedzony ponieważ porcje są duże. Gęś jest dobra aczkolwiek uważam, że za bardzo zdominowana jest sosem przez co obojetnie czy byłby to kurczak czy inne mięso smakuje podobnie.

Dziękujemy, Mateusz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2017

Szanowny Panie Mateuszu,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Dzięki Pana wskazówkom możemy stale pracować nad jakością naszej kuchni. Mamy nadzieję na ponowną wizytę, na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Na ogromnym krakowskim rynku gastronomicznym ta restauracja jest godna polecenia. Nie ma nic wspólnego z nastawioną tylko na przypadkowych klientów kulinarną "cepelią", choć tu także w menu nie zbrakło pierogów. Nam przypadły do gustu pierogi z gęsiną. Smakowała nam też delikatna gicz jagnięca i wino z bogatej kolekcji. Ceny "warszawskie".

Dziękujemy, Miroslaw M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 13 marca 2017

Szanowny Panie Mirosławie,

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Zimne jedzenie, kiepskie wino. Na szczescie golabki z kasza uratowaly wieczor! Ale dopiero po wymiane na gorace.. Spodziewalismy sie wiecej ..

Dziękujemy, Łucja F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sylwia K, Social Media Manager, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 1 lutego 2017

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za komentarz. Przepraszamy za wszystkie niedogodności. Dzięki opiniom naszych Gości stale staramy się ulepszać standard naszej restauracji.

Kogel Mogel Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kogel Mogel Restaurant? Podziel się wrażeniami!