“Romantyczna kolacja ”
Kogel Mogel Restaurant — recenzja

Kogel Mogel Restaurant
Nr 67 wśród 1 598 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Przyjechałem z Żoną specjalnie do tej restauracji. Zachęcony opiniami. Było warto jechać każdy kilometr. Starter rewelacja. Nie dużo i przyprawiony. Tak by rozruszać kubki smakowe. Pozostałe dania były tylko lepsze. Na talerzach porcje w sam raz. Tyle żeby poczuć i tyle żeby można było zjeść następne danie. Deser eksplozja cukru, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Kelnerzy na plus. Wystrój niebanalny i inny od pozostałych restauracji. Może się podobać lub nie. Dla mnie ok.

1  Dziękujemy, Mateusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager662, Kierownik, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 3 lipca 2015

Panie Mateuszu,

Bardzo cieszę się, że sprostaliśmy państwa oczekiwaniom.

Eliza Kołodziejska

Napisz recenzję
Kogel Mogel Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 27 czerwca 2015

Zdecydowanie wolę pisać, a przy okazji wspominać udane wizyty w restauracjach i ta do takich należała. Summa summarum, gdyż na początku wydawałam się być poirytowana powolną obsługą, która konsekwentnie nie zwracała uwagi na mnie i na mojego męża. .. ale fatyga się opłaca- wstałam , poprosiłam kelnerkę i zjawiła się de facto bardzo miła, uśmiechnięta Pani. Na przystawkę z pełnym przekonaniem poleciła półgęsek i cholera, miała rację! To był absolutny hit na moim podniebieniu. . Podany w formie carpaccio z sosem miodowo-musztardowym -robi robotę ;) Mąż za zamówił kozi ser na roszponce z gruszką. Też niczego sobie, ale mojego półgęska nie oddałabym za żadne skarby. Co do dania głównego : ja- kaczka On- świnie ;) czyli schabowy. .. Jestem zapalonym koneserem i fanem kaczki, a ta była zrobiona w punkt. Super. Kotlecik tez bardzo dobry, ładnie rozklepany,może ciut więcej so czystości... panierka fajnie uzupełnia, nie dominuje. Jako dodatek buraczki, które faktycznie były jedne z lepszych, jakie jadłam. To samo szpinak, nuty czosnku, aromat. ..mmm. te dodatki plus świetne kopytka jeszcze bardziej podkrecily smak mojej kaczuszki. Koniec końców kogel mogę polecam, a najbardziej latem bo ogródek mają CUDOWNY! :)

Dziękujemy, EN A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager662, Kierownik, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2015

Szanowna Pani,

Bardzo cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji była udana, oczywiście zapraszamy ponownie. Dołożymy wszelkich starań, aby miłe doznania mogły się powtórzyć.

Eliza Kołodziejska

Zrecenzowano 24 maja 2015

urzekający i wyjątkowy wystrój wnętrza i bardzo miła Obsługa
dania przebogate i trudno wybrać tak wiele kusi smaków i kompozycji
ceny lekko wysokie ale miejsce oddaje w zamian bardzo wiele
polecam

Dziękujemy, Marzena J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager662, Kierownik, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2015

Szanowna Pani Marzeno J,

Dziękujemy za miły komentarz. Cieszymy się, że zarówno nasze jedzenie jak i obsługa, spełniły Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie!

Anna Antonowicz

Zrecenzowano 7 maja 2015

Do restauracji poszedłem skuszony wyróżnieniami przewodnika Michelin. Niestety podane dania po prostu były... takie sobie. Ani dobre, ani złe tylko takie sobie. Zamówiona przeze mnie gęś była odgrzewana. Rozumiem że trudno jest przygotwać gęś w kilkanaście minut, ale wysuszonego kostura nie zamawiałem. A inne dania... Pierogi składały się przede wszystkim z grubego ciasta, a kaczka smakowała jak w pierwszym lepszym przydrożnym barze.
Moja opinia o restauracji jest bardzo surowa, bo spodziewałem sie ferii kolorów i zapachów. Chciałem podróżować pomiedzy smakami a dostałem byle jak przygotowane dania, bez indywidualnej ręki, bez szczypty nowości, już nawet nie bez tego niuansu który odróżnia retaurację bardzo dobrą od wyśmienitej, ale nawet bez dbałości o to by danie było zadowalające. Obsługa zajęta niemiecikimi turystami nie odstrzegała mojego stolika.
W Krakowie jest wiele lepszych restauracji gdzie dają lepsze jedzenie, gdzie kelner się zainteresuje. Na mojej kulinarnej mapie Restauracja Kogel Mogel dostaje wyróżnienie i odznakę OMIJAĆ.

1  Dziękujemy, Marek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager662, Kierownik, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2015

Szanowny Panie Marku,

Dziękujemy za Pana opinie. Zdanie naszych Gości jest dla nas bardzo ważne, dlatego przyjrzymy się dokładnie rzeczom, o których Pan wspomniał.

Anna Antonowicz

Zrecenzowano 27 marca 2015

Miesza nieopodal i poleca wszystkim znajomym z kraju i ze świata "moją" restaurcę nr jeden w kuchni polske wKrakwi. Zjadłem tam już praie całą kartę... Nie zawiodłem się.
Pyszne jadło, a mój starszy gość z Miniserstwa - Kongregacji watykńskiej był zachwcony polędwicą. Pyszne. Serwują też wyśmienite wina. :) Już nie made in Poland.

1  Dziękujemy, Dario D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna S, Kierownik, Kogel Mogel RestaurantOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2015

Szanowny Panie;

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy spełniły Pana oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.
Dziękujemy za rekomendację i jakże miłe słowa.

Łączę pozdrowienia
Teresa Żylska

Kogel Mogel Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kogel Mogel Restaurant? Podziel się wrażeniami!