“ciekawy klimat miejsca :)”

Buddha Drink and Garden Bar
Nr 15 wśród 151 Lokale czynne w nocy (Kraków)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 6 kwietnia 2017

ciekawe miejsce, dobre drinki oraz bardzo miła i przyjacielska obsługa :)
mały lokal, ale przytulny i sprawiający wrażenie ciepła. a do tego w okresie lata ogródek na patio. fajne miejsce na wyjście z przyjaciółmi i plotki przy drinku
polecam!

Dziękujemy, marget1818
Filtrowanie

Zrecenzowano 14 marca 2017

Wszystko się zgadzało. :)
Pyszne drinki i "ciepły" wystrój w wyjątkowo paskudny dzień.
Czekamy na lato i ogródek!. :)

Dziękujemy, olaT1000
Zrecenzowano 19 lutego 2017

Swietne drinki serwowane przez barmana z pasja.Mila,luzna atmosfera.Dobra lokalizacja i ogrod ktory powinno sie odwiedzic latem:)

Dziękujemy, Mateusz G
Zrecenzowano 4 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne drinki, bardzo duży wybór. Miła obsługa. Brak tylko dobrego jedzenia :) Ale z karty da się coś wybrać.

Dziękujemy, Aleksandra J
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 3 stycznia 2017

Trafiliśmy tam przypadkowo w sylwestrową noc i za 30 zł od osoby otrzymaliśmy... nic. Miejsce do tańczenia to powierzchnia ok. 5 m2, która szybko została dodatkowo ograniczona dostawieniem jeszcze jednego stolika (co zresztą jest bez znaczenia, bo i tak na parkiecie nikt się nie pojawił, a muzyka przygrywająca w tle była prawie niesłyszalna). Drinki przerażająco drogie, ciasno, nudno, uciekliśmy po 45 minutach.

Dziękujemy, Kamil R

Buddha Drink and Garden Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Buddha Drink and Garden Bar? Podziel się wrażeniami!