“Swietne drinki”

Buddha Drink and Garden Bar
Nr 15 wśród 151 Lokale czynne w nocy (Kraków)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 19 lutego 2017

Swietne drinki serwowane przez barmana z pasja.Mila,luzna atmosfera.Dobra lokalizacja i ogrod ktory powinno sie odwiedzic latem:)

Dziękujemy, Mateusz G
Filtrowanie

Zrecenzowano 4 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne drinki, bardzo duży wybór. Miła obsługa. Brak tylko dobrego jedzenia :) Ale z karty da się coś wybrać.

Dziękujemy, Aleksandra J
Zrecenzowano 3 stycznia 2017

Trafiliśmy tam przypadkowo w sylwestrową noc i za 30 zł od osoby otrzymaliśmy... nic. Miejsce do tańczenia to powierzchnia ok. 5 m2, która szybko została dodatkowo ograniczona dostawieniem jeszcze jednego stolika (co zresztą jest bez znaczenia, bo i tak na parkiecie nikt się nie pojawił, a muzyka przygrywająca w tle była prawie niesłyszalna). Drinki przerażająco drogie, ciasno, nudno, uciekliśmy po 45 minutach.

Dziękujemy, Kamil R
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016

Zmęczone po całym tygodniu wybrałyśmy się na drinki. Okazało się, że jest promocja -20% do godziny 19, a drinki były przepyszne! Ogromy wybór, a kelnerki wiedzą co sprzedają! Wystarczy powiedzieć na co się ma ochotę, a Panie doradzą. Polecam każdemu!

Dziękujemy, Marta P
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 17 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, "ogrodek" w bramie z kanapami i kocykami na chlodne wieczory to super pomysl. Drinki smaczne - polecam zwlaszcza malinowe mojito oraz kawe z wisniowka. Obsluga mila, miejsce godne polecenia i warte odwiedzenia :)

Dziękujemy, KiJMa

Buddha Drink and Garden Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Buddha Drink and Garden Bar? Podziel się wrażeniami!